Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Не треба піддаватись спекулятивним заявам" - Тука спростував інформацію про зрив розведення сторін

За його словами, в Золотому відведення сил вже відбулося, в Станиці Луганській має розпочатись сьогодні.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука спростував інформацію про зрив розведення сторін у Станиці Луганській.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Що стосується Станиці. Ніякого рішення про припинення розведення не існує. Ще не настав строк, який був визначений", - наголосив він.

Також Тука заперечує побоювань про те, що розведенням сил Україна може здати Станицю Луганську.

"Щодо координат. Мова йде про те, що з нашого боку буде посунуто недалеко в бік населеного пункту один лише пункт спостереження, а з боку терористів той блокпост, який вони за домовленостями встановили на тому березі річки, який контролює центральна влада. Ні про яку здачу Станиці Луганської центральною владою не йдеться", - зазначив Тука.

За його словами, в Золотому відведення сил вже відбулося.

"Ранком розмовляв з нашими щодо Золотого та Станиці Луганської. Отже. Золоте. В Золотому спокійно, обстрілів не було. Відведення відбулось чітко на відстань, яка обумовлена координатами, визначеними на картах - на 15 метрів! Прикордонники, фіскали, МНС-ники та працівники МВС працюють в звичному режимі. КПВВ, нажаль, ще не працює - немає позитивного рішення з протилежної сторони", - йдеться у його повідомленні на Facebook.

Щодо Станиці Луганської він зазначив, що відведення має розпочатись сьогодні.

"Мова іде про перенесення (згідно карт) одного спостережного пункту з нашого боку і опорного пункту з боку терористів. Ситуація в Станиці спокійна, обстрілів не було. Чи відбудеться реалізація - побачимо. Ми - готові. Чи дотримається домовленостей протилежна сторона - час покаже. Ще раз звертаюсь до станичан: ніякої "зради" не буде! Не треба хвилюватись і піддаватись спекулятивним заявам!", - додав Тука.

Нагадаємо, 9 жовтня, голова Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз заявив, що запланованого на 9 жовтня розведення військ та техніки в районі Станиці Луганської не відбудеться.

За його словами, таке рішення було прийнято через численні обстріли зі сторони бойовиків, які не дотримуються Мінських угод. Своєю чергою, бойовики заявили, що "перебувають у повній готовності".

Залиште свій коментар

Вибір редакції