Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неоголошена війна Путіна: міжнародні експерти підтверджують артобстріли України з території РФ

Як випливає із доповіді, ці атаки можуть розглядатися як військові дії Російської Федерації проти України.

Міжнародна група розслідувань Bellingcat з Великої Британії 21 грудня опублікує нову доповідь щодо конфлікту на Донбасі під назвою "Неоголошена війна Путіна - Літо 2014. Удари російської артилерії по Україні".

Про це йдеться у дослідженні порталу, - повідомляє Espreso.

Так, артилерійські підрозділи ЗС РФ провели щонайменше 149 окремих атак по Україні влітку 2014 року. Було знайдено не менше 130 місць, які, ймовірно, використовувалися в якості артилерійських позицій; - 408 цілей артилерійських ударів в межах України потрапляють в радіус дії російських артилерійських систем і мають траєкторію, що перетинає російсько-український кордон; 127 з них знаходяться у межах 3 км від російського кордону; - в цілому, про що свідчать воронки, російські військові випустили тисячі артилерійських снарядів по цілям в Україні влітку 2014 року.

Експерти зазначають, що реальні цифри здійснених з боку РФ обстрілів можуть бути в рази вище. Артобстріли з території РФ розпочалися на початку липня 2014 року і посилилися в серпні і вересні 2014 року.

Таким чином, як випливає з доповіді, міжнародних експертів, ці атаки можуть розглядатися як військові дії Російської Федерації проти України.

Нагадаємо, що раніше слідчий комітет РФ заочно висунув звинувачення двом українським командирам ЗСУ у здійсненні артилерійських обстрілів, унаслідок чого постраждали місцеві мешканці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції