Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нове перемир'я в зоні АТО вже порушено 23 рази

Вночі повного зупинення вогню не відбулося.

Російсько-окупаційні війська продовжують обстрілювати позиції Збройних сил України на Донбасі. Це констатує прес-центру штабу АТО у своєму щоденному зведенні.

Станом на вечір суботи зафіксовано 23 обстріли, котрі відбулися вже після 0:00 години, коли мало б запрацювати нове перемир'я. "Найбільша кількість обстрілів зафіксована на маріупольському напрямку поблизу населених пунктів Мар'їнка, Широкине та Водяне. Двічі було здійснено обстріли по одній міні калібру 120 міліметрів в районі Талаківки. На донецькому напрямку наші позиції були обстріляні у районі Світлодарської дуги та Авдіївки. На луганському напрямку обстріляли Жовте", - зазначили в керівництві АТО.

Разом із тим там наголосили, що атаки ворога не були прицільними та не несли суттєвої загрози для бійців. "Оскільки обстріли несли суто провокаційний характер, українські військові вогонь у відповідь не вели", - пояснили у штабі.

Раніше у штабі АТО підтвердили запровадження всеосяжного, стійкого, безстрокового режиму припинення вогню від 00:00 24 грудня, як про те домовилися учасники Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі. "Станом на ранок 24 грудня українська сторона СЦКК підтверджує про запровадження всеосяжного, стійкого, безстрокового припинення вогню, починаючи з 00.00 24 грудня 2016 року. По всій лінії зіткнення встановлена тиша", — про це повідомив керівник української сторони СЦКК, генерал-майор Анатолій Петренко.

Відео На сайті президента з'явилась новина про сподівання Порошенка на наступаюче перемир'я

Залиште свій коментар

Вибір редакції