Нові цілі: Путін вже не каже про захоплення всієї України, а вторгнення на Київщину називає "відволікальними діями"

Нові цілі: Путін вже не каже про захоплення всієї України, а вторгнення на Київщину називає "відволікальними діями"

Фото: Associated Press

Путін назвав захоплення Донбасу кінцевою метою війни в Україні.

Російський диктатор Володимир Путін досі не хоче публічно визнати, що плани РФ щодо захоплення України провалилися і продовжує стверджувати, що так звана "спецоперація", тобто війна, "йде за планом".

Про це пише російський "Інтерфакс".

Водночас, Путін вже не каже про "денацифікацію" всієї України, а лише про Донбас. Це свідчить про те, що диктатор, найімовірніше, зменшив апетити і намагатиметься захопити лише Донеччину та Луганщину.

"Я ж сказав (24 лютого – ред.) про це прямо, публічно, на всю країну, на весь світ. Нічого не змінилося. Кінцева мета мною означена – це звільнення (захоплення - Ред.) Донбасу, захист цих людей, і створення умов, які б гарантували безпеку самої Росії. От і все. І робота йде спокійно, ритмічно. Ну, як ви бачите, війська рухаються і досягають тих рубежів, які ставляться, як завдання, на певному етапі цієї бойової роботи. Все йде за планом", – зазначив воєнний злочинець.

Вторгнення російських військ на Київщину, Чернігівщину та Сумщину на початку війни Путін назвав "відволікальними діями".

"Тактика, запропонована міністерством оборони, Генштабом, куди війська рухати, куди пересувати, які об'єкти вражати, що за цей час зробити, коли кілька угруповань перебували там у центрі України, що за цей час мало бути зроблено на Донбасі, а там режим київський готувався до цього вже давно, від 2014 року, тому якісь відволікальні дії там проводилися", – виправдовується диктатор.

Також Путін відмовився говорити про будь-які терміни тривалості війни.

"Ну, термінами не треба говорити, і я ніколи про це не кажу, тому що це життя, це реальні речі. Підганяти під якісь терміни - це неправильно", – підсумував він.

Раніше Путін відреагував на глузування лідерів G7 щодо його голого торсу.

Читайте також:

Путін дасть Лукашенку ядерну зброю! Депутат Сейму Литви - про загрози своїй країні та Україні

Путін дасть Лукашенку ядерну зброю! Депутат Сейму Литви - про загрози своїй країні та Україні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація