Нові звання та ордени. Як у РФ дякують своїм генералам за Донбас

Один із генералів-кадровиків російських військ навіть отримав орден "Мужності"

Українська розвідка визначила теперішні місця проходження служби та звання кадрових генералів ЗС Росії, які протягом 2014-2015 років брали участь у боях на Донбасі. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки міністерства оборони.

Так, Гурульов Андрій Вікторович отримав звання генерал-лейтенанта після повернення на посаду командувача 58 Армії (Владикавказ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ. Гурульов в період з осені 2014 року до весни 2015 року був командиром 12 Командування резерву. А в березні цього року був нагороджений орденом "Мужності". Як зазначають у розвідці, Гурульова нагородили за "виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва щодо організації збройної агресії проти України".

Російський генерал Гурульов
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Окрім того, генерал-майор Зусько Михайло Степанович командував 1 АК (Донецьк, Україна) 12 Командуванням резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ, Росія) Південним ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ. Після повернення в Росію його було призначено командувачем 49 армії Південного ВО ЗС РФ у місті Ставрополь.

Російський генерал Зусько
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Генерал-майор Солодчук Валерій Миколайович брав участь у бойових діях проти України з осені 2014 року до кінця весни 2015 року. Солодчук командував 1 АК у Донецьку та 12 Командуванням резерву (на т.ч. Центр територіальних військ, Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону).

Російський генерал Солодчук
Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Нагадаємо, раніше міністерство оборони України встановило теперішні місця служби ще трьох російських кадрових генералів, які протягом 2014-2015 років брали участь у збройному конфлікті проти українських збройних сил на Донбасі. 

Тоді було визнечено місця проходження служби Кузовлєва Сергія Юрійовича, Юдіна Сергія Сергійовича та Цекова Олега Мусовича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: