Новим контрактникам обіцяють разову винагороду до 14,5 тисячі грн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Солдати отримуватимуть і щомісячну зарплату.

Військовим, які переходитимуть на контракт без звільнення зі служби, виплачуватимуть разову винагороду від 8 до 10 мінімальних зарплат.

Про це заявив під час брифінгу речник Міноборони України підполковник Дмитро Гуцуляк.

Виплата залежатиме від звання силовика. Найбільше отримають офіцери – 14,5 тисячі гривень.

"Мобілізовані військовослужбовці мають змогу укласти контракт зі Збройними Силами України, не звільняючись з військової служби. Державою передбачено соціальний захист цієї категорії військовослужбовців. Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, їм виплачується одноразова грошова винагорода (офіцеру - десять мінімальних зарплат або 14 500 грн, сержанту - дев'ять або 13 050 грн, солдату - вісім або 11 600 грн)", - наводить "Укрінформ" цитату Гуцуляка.

Він наголосив, що за вказаними військовими зберігається робоче місце та середній заробіток, а також не припиняється виплата пенсій. Гарантоване щомісячне грошове забезпечення для солдата військової служби за контрактом першого року служби від початку року становить від 7 тисяч грн, для офіцера - від 9 тисяч грн.

Нагадаємо, у липні Верховна Рада дозволила військовим ЗСУ, які проходять службу на контрактній основі під час дії в країні особливого періоду, після закінчення терміну дії контракту звільнитися з армії, переукласти або достроково розірвати його.

Президент України Петро Порошенко ветував закон щодо розірвання бійцями контракту з армією до завершення особливого періоду.

Відео Президент Порошенко ветував право вояків розривати безстрокові контракти

Залиште свій коментар

Вибір редакції