Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий керівник ОБСЄ ухилився від називання Росії стороною конфлікту на Донбасі

Дипломат надав відповідь, яку можна трактувати по-різному.

Вперше  новий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак прибув в Україну для поїздки на прифронтову територію. На прес-конференції перед відвідинами Донбасу він був аж надміру дипломатичним, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На запитання про збройні формування, котрі воюють проти української армії в цьому регіоні, Лайчак відповів: "Ми всі знаємо. Давайте я дам відповідь на це запитання, коли  повернуся з лінії конфлікту, гаразд?". На уточнення, чи він іще не вирішив для себе, дипломат зауважив: "Справа не в моєму рішенні. Справа в документах ОБСЄ".

ВідеоХто агресор: новий голова ОБСЄ не назвав Росію стороною конфлікту на Донбасі

Вже завтра на фронт вирушає новий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак. На своїй першій зустрічі із журналістами, відповідаючи на запитання кореспондента ТСН, пан Лайчак не назвав Росію стороною конфлікту, надавши туманну відповідь.

Хто агресор: новий голова ОБСЄ не назвав Росію стороною конфлікту на Донбасі

Лайчак уперше в Україні після вступу на посаду голови Організації з Безпеки та Співпраці в Європі. У Києві він назвав пріоритети ОБСЄ під час його каденції – це гуманітарна допомога постраждалим від війни та політичне вирішення конфлікту в рамках Мінського процесу.

Як повідомлялося, Київ став однією з перших столиць, котрі відвідав керівник ОБСЄ на своїй посаді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції