Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборонені в Україні виконавці дали концерт у захопленому бойовиками місті.

Скандальні російські виконавці Олег Газманов, Вікторія Циганова, один із засновників групи "Агата Крісті" Вадим Самойлов та Олександр Маршал (справжнє ім’я Олександр Міньков - прим.ред.) виступили 9 Травня в окупованому Луганську.

Про це повідомляється на сепаратистських сайтах.

"Це своєрідне продовження циклу заходів, присвячених світлому, святому для нас святу Дня Перемоги. Репертуар артистів, які виступають сьогодні, наповнений тими піснями, які відображають суть свята", - розповів перший заступник міністра культури, спорту і молоді "ЛНР" Сергій Назаревич.

Як зазначається, відкривав концерт Самойлов, який виконав, зокрема, пісню "На Берлін".

"Найголовніша пісня "На Берлін", яку я сьогодні виконував, вона була зароджена тут у Луганську ще в квітні 2015 року, коли я вперше сюди потрапив, і перші рядки народилися тут саме "під "Градами" міста". І ось ця пісня дозрівала, визрівала вона не тільки після приїзду на Донбас, а й моїх експедицій до Сирії, виступів у Севастополі в Криму у наших військових, ну і взагалі від відчуття Дня Перемоги. Пісня була опублікована вперше якраз на 9 травня минулого року", - сказав він.

Окрім нього у Луганську виступила одіозна Вікторія Циганова з піснею "Новоросія", Газманов із новим альбомом "Жить, так жить", а також Олександр Маршал, який запевнив, що готовий брати участь у бойових діях.

"Я не знаю, як хто, але я з вами душею і серцем, і якщо потрібно буде, я зброю візьму і піду. Дякую за те, що ви є і за те, що ви так тримаєтеся, я просто вами захоплююся", - додав співак.

Нагадаємо, раніше музиканти Олександр Міньков (Олександр Маршал), Олексій Долматов (Guf), Вікторія Циганова, Олександр Буйнов і Лариса Доліна, а також актори Олександр Баширов та Аліса Фрейндліх потрапили до "чорного списку" Мінкульту. Ці російські знаменитості вважаються такими, що загрожують нацбезпеці держави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції