Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новоспечений глава Генштабу зробив заяву щодо спроби опитати військових про переговори з бойовиками

За його словами, деякі посадові особи перекрутили зміст справжнього завдання.

Начальник Генштабу Руслан Хомчак зробив заяву щодо опитування військовослужбовців про ставлення до переговорів із терористами "ДНР" і "ЛНР" – фото з таким розпорядженням з'явилось раніше.

Його оприлюднили на сторінці Генерального штабу у Facebook.

"Збройні Сили України та я особисто від Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України – жодних вказівок щодо проведення досліджень стосовно ставлення військовослужбовців Збройних Сил України до можливих перемовин з так званими ЛНР/ДНР та Російською Федерацією не отримували", - йдеться в заяві. Як зазначається, це питання взагалі не належить до компетенції Збройних Сил України.

Хомчак повідомив, що за його дорученням було з’ясовано, що 17 травня 2019 року на нараді керівного складу ЗСУ тодішній начальник Генштабу поставив завдання провести аналіз даних наявних соціологічних досліджень стосовно підтримки громадянами України ведення перемовин з так званими ДНР/ЛНР з можливими наслідками для України.

"Будь-яких інших завдань, які б стосувались організації проведення соціологічного дослідження щодо відношення військовослужбовців до можливих перемовин з так званими ДНР/ЛНР, керівним складом Збройних Сил України не ставилось", - зазначив Хомчак.

Він пояснив, що деякі посадові особи перекрутили зміст завдання та визначили неправомірне рішення. "За моїм дорученням телеграму відповідного органу військового управління із провокаційним змістом було відмінено та відкликано. За даним фактом призначене службове розслідування", - повідомив начальник Генштабу.

Хомчак наголосив, що Збройні Сили України гідно виконують завдання за призначенням та відповідно до Конституції України перебувають поза політикою.

Заява начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака Щодо...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Четвер, 23 травня 2019 р.

Нагадаємо, фонд "Повернись живим" оприлюднив документ, який нібито отримали у різних військових частинах у четвер, 23 травня. "Командирам військових частин організувати та провести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців стосовно можливих перемовин з "ДНР"/"ЛНР" та в термін до 16:00 24.05.2019 через управління морально-психологічного забезпечення (доповісти – ред) аналіз вивчення цього питання та можливі наслідки зазначеного", – йдеться в тексті, який сфотографували не повністю.

Відео Новий очільник Генштабу визначив для себе найперші завдання

Міністр оборони Степан Полторак представив командуванню ЗСУ Руслана Хомчака. Церемонія тривала 15 хвилин. Очікування офіцерів від нового командування були неоднозначні: перед початком представлення говорили, що наразі можна очікувати, що завгодно. Які найперші завдання поставив перед собою новий очільник Генштабу - дивіться далі.    

Новий очільник Генштабу визначив для себе найперші завдання

Залиште свій коментар

Вибір редакції