Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Обстріли практично щоночі": як під час перемир'я бойовики провокують українських морпіхів поблизу Горлівки

"Обстріли практично щоночі": як під час перемир'я бойовики провокують українських морпіхів поблизу Горлівки

Поки українські кулемети мовчать, чужинці активно укріплюють свої позиції.

Попри оголошене на Донбасі перемир'я, російські найманці поблизу окупованої Горлівки Донецької області провокують на вогонь у відповідь українських військових, намагаючись зав'язати бій.

Бойовики гатять зі стрілецької зброї та гранатометів. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Військовослужбовець 503 окремого батальйону морської піхоти Сергій перевіряє свій кулемет і знає, що він може знадобитися йому будь-якої миті, щоби вберегти життя своє і побратимів.

"У нас тут тихо ніколи особливо не було. Практично щоночі відбуваються обстріли. Саме цієї позиції з гранатомета, кулеметів великокаліберних", - каже морпіх.

"Перший обстріл, це терористи тримались разом зі своїми російськими кураторами, 12 годин і 10 хвилин. З терикона почали стріляти з автомата, кулемета та кинули ВОГ-25", - повідомив пресофіцер 503 окремого батальйону морської піхоти Олексій Годзенко.

А ще армія кремлівських найманців цілком собі дозволяє те, що категорично заборонено українським армійцям.

"Повітряна розвідка проводиться постійно, тобто, ми постійно фіксуємо їх безпілотники", - каже морпіх Сергій.

Поки українські кулемети мовчать, чужинці активно укріплюють свої позиції. Українські морпіхи теж не сидять без діла. Інженерні роботи, кажуть, не припиняли ні на день.

"Вони укріплюються, ми укріплюємось. Це нормальна така штука на війні, коли не сильно стріляють, треба укріплювати свої позиції", - розповів пресофіцер 503 окремого батальйону морської піхоти Олексій Годзенко.

В інженерному сенсі 503 батальйон пішов доволі далеко. Бійцям, коли вони пересуваються між позиціями, доводиться доволі далеко ходити. І якщо раптом почався обстріл, боєць просто стрибає в одну з ямок і таким чином виживає.

Відео Бойовики поблизу Горлівки провокують українських військових, намагаючись зав'язати бій

Паперове перемир'я у дії на собі щодня відчувають наші оборонці. Зокрема, під Горлівкою. Ворог постійно провокує наших оборонців зі стрілецької зброї та гранатометів, намагаючись зав'язати бій.   

Бойовики поблизу Горлівки провокують українських військових, намагаючись зав'язати бій

Поновлення інтенсивних бойових дій їх не лякає, твердять морпіхи. Рівень підготовки підрозділ удосконалював весь час, поки стояв у пункті постійної дислокації. Кілька разів, під час міжнародних навчань, "Борсуки" тренувалися пліч-о-пліч з іноземними командос. І навіть їм, що мають найсучасніше оснащення, українці, запевняє морпіх Кубик, нічим не поступались.

"Наш батальйон не поступається тим самим американцям, грузинам. Масштабні навчання і наш батальйон нічим не поступається у підготовці бойовій та фізичній", - каже військовослужбовець 503 окремого батальйону морської піхоти Кубик.

У миролюбні наміри бойовиків морпіхи віри не ймуть. Упевнені, вогневі провокації рано чи пізно знову перейдуть у гарячу й інтенсивну фазу.

Бійці переконані, що справжня тиша на Донбасі запанує лише коли Кремль повністю забере з Донбасу свої російсько-окупаційні підрозділи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції