Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ призначила замість Сайдіка нового представника у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу

Хайді Грау є послинею Швейцарії.

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) призначила замість Мартіна Сайдіка нового спеціального представника у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Ним стала Хайді Грау, послиня Швейцарії в Організації.

Про це голова ОБСЄ, міністр закордонних справ та з європейських питань Словаччини Мирослав Лайчак оголосив на засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Братиславі, передає УНІАН.

”Я хотів би висловити мою вдячність за відмінну й цінну роботу мого спеціального представника в Україні і в Тристоронній контактній групі посла Мартіна Сайдіка, а також офіційно оголосити про призначення посла Хайді Грау його наступником”, - заявив Лайчак.

Хайді Грау працює на різних посадах у Федеральному департаменті закордонних справ Швейцарії з 1997 року. 2012 року її призначили очільницею Цільової групи головування ОБСЄ. Вона здобуває ступінь магістра з історії та російської філології у Цюріхському університеті. Вільно розмовляє німецькою, французькою, англійською та російською мовами.

Після останнього засідання Тристоронньої контактної групи речниця представника України в ТКГ у Мінську Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що Україна виконала домовленості лідерів країн "Нормандської четвірки", яких було досягнуто у жовтні 2016 року, навідміну від бойовиків на Донбасі.

Відео Засідання ТКГ у Мінську: про що говорили та чи домовилися

Переговори тристоронньої контактної групи в Мінську завершилися, і більше таких зустрічей не буде, принаймні, до перемов у "нормандському форматі", запланованих на 9 грудня. На нинішнє засідання покладали неабиякі сподівання. Сторони мали узгодити умови нового обміну полоненими та обговорити ситуацію на ділянках розведення.  

Засідання ТКГ у Мінську: про що говорили та чи домовилися

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції