ОБСЄ відкрила дві нові передові патрульні бази в зоні АТО

Вони розташовані в Красноармійську й Світлодарську.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ відкриває ще дві передові патрульні бази на Сході України - в Красноармійську й Світлодарську. Це дозволить спостерігачам бути ближче до лінії розмежування в цих районах. Про це повідомляє прес-служба СММ ОБСЄ.

"Нові передові патрульні бази СММ покращать наші можливості з моніторингу і це дозволить нам швидше реагувати на повідомлення про інциденти", - зауважив перший заступник голови СММ Олександр Хуг. 

Він додав, що це також мотивуватиме підписантів більш ефективно виконувати взяті на себе в рамках Мінських угод домовленості.

Передові патрульні бази відрізняються від офісів СММ тим, що розташовані в безпосередній близькості до лінії розмежування і це дозволяє спостерігачам цілодобово перебувати в цих районах. Їхня ротація відбуватиметься щотижнево.

СММ прагне відкрити такі бази по обидва боки від лінії розмежування, що забезпечить ефективний моніторинг в рівному співвідношенні. 

Бази збираються відкрити також і в інших підконтрольних Україні населених пунктах, зокрема у Волновасі та Новоайдарі, а також у Стаханові, Горлівці та Дебальцевому, що наразі перебувають поза контролем українського уряду.

Нагадаємо, що перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг з 14 по 18 січня буде перебувати на Сході України. Таким чином він планує оцінити ситуацію з безпекою в зоні проведення АТО.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: