Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ зафіксувала на передовій танк "ЛНР", який міг стріляти по окупованій території

У подібних обстрілах бойовики неодноразово звинувачували українську армію.

Безпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків поблизу лінії фронту на Донбасі. Відзнятий кадр уже розлетівся всесвітньою мережею, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Світлину зроблено наприкінці січня в окупованому селищі Обозне Луганської області – це близько 20 км на північ від Луганська і на відстані 4 км від Щастя. Особливістю розміщення двох танків Т-64 на передовій є не просто кричуще порушення мінських домовленостей про відведення важкої техніки від лінії розмежування, а розташування бойових машин: одна із них скерована в бік позицій ЗСУ, інша ж розвернута гарматою до окупованих територій.

Оглядачі одразу припустили, що ОБСЄ вдалося зафіксувати один із тих випадків, коли бойовики імітують "відповідь" українських оборонців і "знищують" мирне населення Донбасу. Саме так окупанти неодразово обстрілювали свій тил, а потім списували це з пропагандистською метою на українських вояків.

ВідеоБезпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків

Світлину розміщено в Мережі. Знята вона наприкінці січня в окупованому селищі Обозне, на Луганщині. Як видно, один "Т-64" направлений у бік позицій ВСУ, а ще один - розвернутий у бік мирних жителів і, вочевидь, імітує так звану "відповідь" українських оборонців.

Безпілотники ОБСЄ зафіксували танкову позицію проросійських бойовиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції