Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ заявила про демонтаж блокпосту бойовиків біля Петрівського

У цьому районі відбулося розведення військ.

Бойовики прибрали свій блокпост в районі Петрівського, де відбулося відведення військ.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ за 11 грудня, передає Українська правда.

"11 грудня спостерігачі помітили відсутність блокпосту "ДНР" на північному в'їзді до Петрівського. За словами озброєного члена "ДНР" у Петрівському, цей блокпост був демонтований", - зазначено у документі.

Однак місія не підтвердила інформацію про те, що на іншій ділянці, в районі Станиці Луганської, визначеній мінськими домовленостями для розведення військ, обстріли не припиняються.

7 грудня камера СММ у Станиці Луганській зафіксувала вісім спалахів (за оцінкою, в межах ділянки розведення).

10 грудня патруль місії бачив свіжу вирву за 2 м від передової позиції Збройних сил України (ЗСУ), розташованої на північ від мосту. Команда СММ виконала аналіз воронки й визначила, що вона утворилася від розриву гранати, випущеної з піддульного гранатомета (ГП-25) з південно-західного напрямку (з боку бойовиків).

Приблизно за 50 м на південь від нульової північної позиції "ЛНР" на мості спостерігачі бачили свіжу вирву, яка була спричинена розривом гранати, випущеної з піддульного гранатомета з північно-західного напрямку.

На ділянці в районі Золотого, де було розведено війська, 8 грудня камера СММ зафіксувала три вибухи невизначеного походження на невстановленій відстані на південно-південний схід. Місія не змогла встановити, чи сталися ці вибухи в межах ділянки розведення сил і засобів.

Відео ОБСЄ втретє не змогла дійти консенсусу стосовно бачення подій в Україні

Раніше заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявляв, що розведення сил і засобів у районі Дебальцевого відбудеться лише за згоди обох сторін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції