Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ звітувала про "заборонене озброєння" з українського боку на Донбасі – СЦКК заперечує

У СЦКК пояснили, що розміщена військова техніка не підпадає під дію Мінських угод.

Українська сторона СЦКК заявила про недостовірну інформацію у звітах ОБСЄ про нібито порушення українською стороною Мінських домовленостей щодо відведення озброєння.

Про це повідомили у пресцентр штабу Операції Об'єднаних сил з посиланням на заяву СЦКК.

"У щоденних звітах від 4 та 6 січня 2020 року командою СММ ОБСЄ продовжує надаватись недостовірна інформація щодо порушень українською стороною Мінських домовленостей, а саме щодо відведення зенітних ракетних комплексів 9К33 "Оса", - йдеться у повідомленні.

У звіті місії ОБСЄ від 6 січня зазначено, що 3 січня спостерігачі зафіксували зенітний ракетний комплекс 9К33 "Оса" поблизу н. п. Підгородне (73 км на північ від Донецька), який кваліфіковано як озброєння, розміщене за лініями відведення, але за межами виділених місць зберігання озброєння.

"Українська сторона СЦКК інформує, що розміщення зазначеної військової техніки не підпадає під дію Мінських угод щодо відведення озброєння", - йдеться у заяві.

У СЦКК зазначили, що відповідно до Мінських домовленостей відведенню підлягають танки, артилерія, РСЗВ, тактичні ракети.

"Про відведення зенітних ракетних комплексів у домовленостях не йдеться. Висвітлення подібної інформації суперечить принципам нейтральності та неупередженості, якими керуються представники СММ ОБСЄ при наданні чутливої інформації оборонного характеру", - заявили у спільному центрі.

У щоденних звітах від 4 та 6 січня 2020 року командою СММ ОБСЄ продовжує надаватись недостовірна інформація щодо...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 7 січня 2020 р.

Як повідомлялося, підтримувані Росією бойовики на окупованих територіях Донбасу продовжують не дотримуватися Мінських домовленостей і розмістили військову техніку з порушенням ліній відведення. Бойовики розмістили на окупованих територіяї 22 "Гради".

Залиште свій коментар

Вибір редакції