Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Обвалять гривню і закриють КПВВ": воєнний стан в Україні перелякав мешканців ОРДЛО

Мешканці окупованих районів Донбасу живуть у світі, створеному російським телебаченням.

Звістка про воєнний стан викликала хвилювання, а подекуди й паніку на окупованих територіях. Хтось кинувся знімати гривні з банкоматів, хтось переживає, що більше не перетне кордон, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Контрольно-пропускний пункт у Мар’їнці побачив додатковий потік людей із псевдореспублік після звістки про воєнний стан. Люди з окупованих територій поспіхом скуповували продукти та знімали гроші з банкоматів, бо на окупованій території пішли чутки, що гривня обвалиться, а картки заблокують. Коли перший ажіотаж стих, люди почали хвилюватися за те, чи не закриють контрольно-пропускний пункт і питати про це прикордонників. "Якщо у вас військовий стан запровадили, думаємо, що не випустите", - пояснюють мешканці окупованих територій.

ВідеоНа Донеччині звістка про воєнний стан викликала хвилювання та паніку

Звістка про воєнний стан викликала хвилювання, а подекуди паніку на окупованих територіях. Хто кинувся знімати гривні з банкоматів, хтось переживає, що більше не перетне кордон. Контрольно-пропускний пункт у Мар’їнці. Звістка про воєнний стан викликала тут додатковий потік людей із псевдореспубліки. 

На Донеччині звістка про воєнний стан викликала хвилювання та паніку

Навіщо перетинати туди-сюди лінію зіткнення, якщо не до родичів – причина тут одна: по гроші. Прикордонники заспокоюють, що пункт пропуску працюватиме в штатному режимі, і воєнний стан на це жодним чином не вплине. Люди наввипередки кричать про американські танки в українських армійців, а от звідки мають новенькі танки бойовики – запитання лишають відкритим. "Ви всі тут брешете в Україні", - закидають вони. Військовослужбовець із позивним "Кардинал" на це лише сміється: "Хотів би я подивитися, якщо чесно, на американські танки! Але я ще їх не бачив".

Натомість уночі ворожий танк відпрацював по позиціях сусідів. "Два постріли було вечором. За териконом є танк, правда, не знаю, який він там – американський? Те, що російської техніки сюди було багато зігнано ще в 2014 році – було зрозуміло", - розповів "Кардинал". І додав, що боєприпаси всіх калібрів у "шахтарів і комбайнерів" ось уже п’ятий рік не думають закінчуватися. Чому так – коротко підсумовує армійський прес-офіцер Олег Сидоренко: "Якби не було росіян, якби не було регулярних військ, найманців російських, війни б не було давно, ще в 2014 році".

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції