Один голос кожні 11 секунд: у СБУ розповіли про дивну математику підрахунків "виборів" в ОРДЛО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними українських спецслужб, місцеві "виборчкоми" гралися із цифрами.

Служба безпеки України розповіла про доволі дивну математику під час підрахунків голосів на "виборах" на окупованих територіях Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба СБУ на своїй сторінці у Facebook.

"Народні псевдореспубліки" продовжують дивувати своєю математикою, яка суперечить здоровому глузду. За словами голови СБУ Василя Грицака після опублікування Службою заздалегідь визначених кураторами з Кремля результатів фейкових виборів, так звані виборчкоми продовжили гратися з "цифрами", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за даними "Центрвиборчкому "ДНР" явка на "виборах" становила 80,1% - тобто загалом проголосували 1,6 мільйона мешканців окупованих територій Донбасу. Під час "виборів" працювало 408 дільниць. Відкриті вони були о 8 ранку та закриті о 20 годині – тобто загалом пропрацювали 12 годин.

Таким чином, на кожній дільниці у середньому проголосували майже 3922 людини. За годину ця цифра становитиме 327 осіб, за хвилину – приблизно 5,45 осіб. У результаті, на території усієї квазіреспубліки кожні 11 секунд хтось із виборців віддавав свій голос.

Теоретично, така щільність можлива у разі, якщо кожна дільниця у всій "ДНР" була б обладнана щонайменше п’ятьма кабінками для голосування та стількома ж працівниками комісії й урнами для голосування. Крім цього, голосування за весь час роботи дільниці мало б відбуватися безперервно, у конвеєрному режимі. Однак на фото з "виборчих дільниць" так званої республіки не спостерігається ані шаленого ажіотажу всередині, ані наявності необхідної кількості кабінок (у середньому їх три).

"Не дивно, що завдяки такому "блискавичному волевиявленню" окупанти не менш блискавично намалювали необхідні цифри своїм маріонеткам: Пушиліну 60,9% голосів, Пасічнику ‒ 68,4%.  Дійсно, для цього фарсу головне не як голосують, а хто рахує", - підкреслюють в СБУ.

"Народні псевдореспубліки" продовжують дивувати своєю математикою, яка суперечить здоровому глузду. За словами Голови...

Опубліковано Служба безпеки України Понеділок, 12 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 11 листопада на окупованих територіях Донецької та Луганської областей відбулися організовані Росією незаконні вибори "глав" та "депутатів". Міжнародна спільнота та українська влада не визнають так звані вибори і закликають ігнорувати їх. Росії погрожують новими санкціями за організацію та проведення псевдовиборів. За результатами цих "виборів" прогнозовано перемогли ставленики Москви – Денис Пушилін та Леонід Пасічник.

Служба безпеки України проінформувала, що  заради створення видимості високої явки, на "виборчих дільницях" організували пункти продажу дешевих продуктів харчування, а також виборцям роздавали безкоштовне поповнення рахунку місцевого мобільного оператора.

Про невизнання так званих виборів в ОРДЛО заявили у Польщі, закликавши країни Євросоюзу впровадити додаткові санкції і заборонити видачу віз та заморозити активи осіб, які відповідальні за їхню організацію. 19 листопада міністри закордонних справ країн-членів ЄС обговорять це питання.

ВідеоПсевдовибори в ОРДЛО: українські дипломати закликають посилити санкції проти Росії

Посилити політичний та економічний тиск на Кремль українські дипломати закликали світ через псевдовибори на Донбасі. Нелегітимне голосування вже засудили у Євросоюзі, Сполучених Штатах Америки, Канаді та НАТО.    

Псевдовибори в ОРДЛО: українські дипломати закликають посилити санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції