Одному вухо відрізали – він говорити не хотів: СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині

Дата публікації
Перегляди
25к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Одному вухо відрізали – він говорити не хотів: СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині

Фото: tsn.ua

Російські загарбники вихвалюються катуванням українських військових та обстрілами мирних селищ.

СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині.

Про це свідчить нове перехоплення СБУ.

"Двох полонених взяли. Одному вухо відрізали – він говорити не хотів. Це ще нормально, що йому кулю в лоб не пустили, або БТРом не четвертували. А можна було його просто поставити і короб від кулемету, 100 набоїв, просто в нього випустити, і друшляк зробити. Ну, максимум, можна було пальці відрубати", – розказує своєму батьку окупант, який ще не так давно намагався просунутися на Харківщині.

Загарбник захоплено розповідає, що окупанти "артою накрили" мирне селище у Харківський області і зайнялися там мародерством: "Пацани на розвідку сходили, принесли: ковбаси, майонезу, сала... По людях пройшлися... сенс їм залу*атися, у нас стволи, танк. Якщо хтось залу*неться - мінус будинок і живи, як хочеш".

Такі нелюдські вчинки не обурюють батька – він радіє, що виховав ката, який у будь-яку хвилину може отримати місце у рефрижераторі з "грузом-200".

Нагадаємо, українські військові відвоюють Луганську та Донецьку області в їхніх адміністративних межах, коли отримають достатньо зброї і підуть у контрнаступ. Про це повідомив радник голови МВС України Ростислав Смірнов. За його словами, бійці не зупиняться на рубежах ОРДЛО. На сьогодні до українських військових вже прибуває дуже багато військової техніки, а в російських окупантів її меншає.

"Наш план – зберегти їм життя, а потім свободу", - Резніков про евакуацію з "Азовсталі"

"Наш план – зберегти їм життя, а потім свободу", - Резніков про евакуацію з "Азовсталі"

Читайте також:

Наступна публікація