Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіцери РФ організували контрабанду зброї з Донбасу в Челябінськ, а в Україну ввозять наркотики

Розвідка назвала імена російських водіїв, причетних до цих злочинів.

Головне управління розвідки Міноборони України оприлюднює нові факти щодо участі військовослужбовців ЗС РФ у воєнних злочинах на тимчасово окупованих територіях сходу України.

Зокрема, сьогодні ГУР повідомило про викриття групи офіцерів ЗС РФ, які перебувають на посадах у автомобільній службі штабу 2 АК (Луганськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ, Росія) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ та безпосередньо супроводжують перевезення озброєння, боєприпасів і бойових вибухових речовин через неконтрольовану ділянку російсько-українського кордону:

  • начальник автомобільної служби майор ЗС РФ КУНАККУЖИН Ільяс Шагідулович (Кунаккужин Ильяс Шагидулович), 1980 р.н., який для незаконного перетину російсько-українського кордону використовує паспорт громадянина РФ 8005 №913472. До направлення в Україну майор І.Кунаккуджин проходив службу у м.Чебаркуль (Челябінська обл.), випускник Челябінського військового автомобільного інституту 2003 р.;

КУНАККУЖИН
Головне управління розвідки Міністерства оборони України
Кунаккужин Ільяс Шагідулович

  • заступник начальника автомобільної служби майор ЗС РФ ШУТОВ Сергій Олександрович (Шутов Сергей Александрович), який для незаконного перетину російсько-українського кордону використовує паспорт громадянина РФ 0102 №971555;
  • старший офіцер автомобільної служби капітан ПУТІЛОВ Микола Андрійович (Путилов Николай Андреевич), який для незаконного перетину російсько-українського кордону використовує паспорт громадянина РФ 0508 №484425.

"Додатково встановлено, що зазначена група російських військових автомобілістів безпосередньо причетна до контрабанди зброї з тимчасово окупованих територій сходу України до Росії для потреб одного з організованих злочинних угруповань м. Челябінськ та постачання наркотичних речовин у зворотному напрямку, з території Росії в Україну", - йдеться в повідомленні ГУР.

Раніше розвідка повідомляла, що полк Збройних Сил Росії під Ясинуватою зазнав значних втрат. У зв'язку з цим противник провів перегрупування сил. Так, в 11 окремому мотострілецькому полку ЗС РФ втрати сягають більше 100 солдат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції