Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оголошення вироку генералу Назарову у справі про загибель ІЛ-76 перенесли

Засідання суду перенесли на 28 лютого

У Павлоградському суді сьогодні мав відбутися фінал справи про збитий ІЛ-76 у Луганську влітку 2014, де генерала Віктора Назарова, який на той час керував штабом АТО, звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до загибелі 49 десантників, йдеться в ТСН.12.00.

Судове засідання розпочалось із акції під його стінами. Родичі загиблих десантників просто на будівлі суду розвісили фотографії своїх дітей, чоловіків та онуків. Люди не приховували емоцій. Усі в очікуванні почути вирок суду.

Військова прокуратура вимагає для генерала Назарова 8 років ув'язнення. Суд заслухав чимало свідків, які стверджували: дані розвідки про засідку бойовиків у Луганському аеропорті були. Сам Назаров під час суду це заперечував. І ось сьогодні заявив, що очікує на виправдання.

"Так, я чекаю виправдувального вироку. Для того, щоб за щось відповідати, треба щось порушити. Я нічого не порушував", - каже підсудний.

Тож суд розпочався дуже неспокійно. Напруження додавало ще й те, що сьогодні тут зібрались кілька десятків військових, нібито приїхали аж з Дніпра на підтримку Назарова. Адвокати потерпілих вважають їхню присутність тиском на суд.

Незадовго після початку засідання стало відомо: вирок, на який усі очікували сьогодні, суддя так і не почала зачитувати. Засідання тільки-но закінчилось. Суддя оголосила, що їй треба уточнити деякі дані експертизи. Тож засідання суду перенесли на 28 лютого.

ВідеоЗасідання справи генерала Назарова розпочалось гучною акцією під стінами суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції