Оголошення вироку генералу Назарову у справі про загибель ІЛ-76 перенесли

Засідання суду перенесли на 28 лютого

У Павлоградському суді сьогодні мав відбутися фінал справи про збитий ІЛ-76 у Луганську влітку 2014, де генерала Віктора Назарова, який на той час керував штабом АТО, звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до загибелі 49 десантників, йдеться в ТСН.12.00.

Судове засідання розпочалось із акції під його стінами. Родичі загиблих десантників просто на будівлі суду розвісили фотографії своїх дітей, чоловіків та онуків. Люди не приховували емоцій. Усі в очікуванні почути вирок суду.

Військова прокуратура вимагає для генерала Назарова 8 років ув'язнення. Суд заслухав чимало свідків, які стверджували: дані розвідки про засідку бойовиків у Луганському аеропорті були. Сам Назаров під час суду це заперечував. І ось сьогодні заявив, що очікує на виправдання.

"Так, я чекаю виправдувального вироку. Для того, щоб за щось відповідати, треба щось порушити. Я нічого не порушував", - каже підсудний.

Тож суд розпочався дуже неспокійно. Напруження додавало ще й те, що сьогодні тут зібрались кілька десятків військових, нібито приїхали аж з Дніпра на підтримку Назарова. Адвокати потерпілих вважають їхню присутність тиском на суд.

Незадовго після початку засідання стало відомо: вирок, на який усі очікували сьогодні, суддя так і не почала зачитувати. Засідання тільки-но закінчилось. Суддя оголосила, що їй треба уточнити деякі дані експертизи. Тож засідання суду перенесли на 28 лютого.

ВідеоЗасідання справи генерала Назарова розпочалось гучною акцією під стінами суду

Залиште свій коментар