Окопи у воді та встановлення перших модулів: незвична картина на передовій ООС

Дата публікації
Перегляди
4827
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Окопи у воді та встановлення перших модулів: незвична картина на передовій ООС

Військові дивуються як стихії, так і появі житлових конструкцій.

Злива, яка тривала добу, затопила окопи і траншеї на передовій ООС, що додало чимало клопоту бійцям. Тим часом на зміну шанцям можуть прийти нові модульні будинки із санвузлами та кондиціонерами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"За цю ротацію – таке вперше, що 24 години йшов дощ. Це проблема", - зізнаються військові. Пересуватися їм доводиться тепер через суцільне болото, на яке перетворилися траншеї. Дорога до спостережного пункту стає неабияким випробуванням для журналістів – дистанцію в кілька метрів доводиться долати хвилин 15.

Негода на передовій: потужна злива затопила окопи і траншеї

Негода на передовій: потужна злива затопила окопи і траншеї

Напередодні ворог вкотре нагадав, що перемир’ю близиться кінець. "Противник відкриває вогонь, снайпер працює", - кажуть бійці. Тим часом по сусідству замість затоплених окопів – встановлюють новесенькі модулі. Кілька тижнів тому ці конструкції презентували президент та найвище військове керівництво. У кожному з модулів – санвузол, кондиціонер та гарна обшивка. Але бійці швидше дивуються, ніж радіють: "Це доволі круто зроблено, але воно тут недоречно". І пояснюють: "Не броньовано нічого. Якщо противник б’є, що далі? Розірве повністю, як консервну банку". На думку військових, модулі були б зручні, приміром, у районах відведення, а на передовій ще ж треба якось під’єднати комунікації.Аби встановити модуль, вигнали підйомний кран та ескаватор, а цього не може не бачити ворог. На встановлення кожної конструкції піде тиждень, але в разі загострення снаряд може розбити модульний будинок за лічені хвилини.

Як повідомлялося вранці, збройні формування Російської Федерації та її найманці шість разів порушили заборону на використання будь-якої зброї. З них 1 раз – із застосуванням забороненої Мінськими угодами зброї – мінометів калібру 82 мм.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4827
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація