Окупантам наказали зупинити "повзучий наступ ЗСУ" будь-якою ціною — Тимчук

Окупантам наказали зупинити "повзучий наступ ЗСУ" будь-якою ціною — Тимчук

Фото: Facebook/ Анатолій Степанов

Українські військові зайняли нові позиції в районі Світлодарської дуги.

Командування "1-го армійського корпусу "ДНР" наказало особовому складу припинити "повзучий наступ ЗСУ" будь-якою ціною. 

Це сталося після того, як бійці Збройних сил України зайняли нові позиції в районі Світлодарської дуги, повідомляє на своїй сторінці у Facebook народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"У частинах і підрозділах "1-го АК ДНР" до особового складу доводиться розпорядження "командування корпусу" про те, що "повзучий наступ ЗСУ" необхідно припинити будь-якою ціною. Командування окупантів вказує, що зайняття українськими військами нейтральної смуги і висот в "сірій зоні" неприпустимо, і вимагає категорично перешкоджати таким діям сил АТО "всіма наявними силами і засобами", — йдеться в повідомленні.

Тимчук наголосив: бойовики ігнорують той факт, що позиції на Світлодарській дузі, які зайняли українські бійці, й без того повинні контролюватися Україною відповідно до міжнародного права.

"Це розпорядження з'явилося після зайняття ЗСУ нових позицій в районі Світлодарської дуги, при цьому той факт, що ця територія повинна контролюватися України відповідно до Мінських угод, ігнорується", — додав Тимчук.

Нагадаємо, напередодні розвідка повідомила, що командування бойовиків вимагає від найманців фотозвіт з окопів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація