Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти Донецька хочуть демонтувати кафе "Сепар" і зробити меморіал Захарченку

Як він виглядатиме – іще не вирішили.

Споруда кафе "Сепар" у середмісті окупованого терористичними проросійськими бандами Донецька буде демонтована. Про це повідомляє novosti.dn.ua із посиланням на оточення теперішнього ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна.

Наразі відомо, що окупанти мають щонайменше шість варіантів можливого вигляду меморіалу. Про терміни початку робіт та їхню вартість не повідомляється.

Як відомо, ватажок угруповання "ДНР" Олександр Захарченко загинув торік 31 серпня від вибуху в кафе "Сепар". Згодом поблизу цього місця встановили пам'ятний камінь, присвячений Захарченку, але в тексті на камені зробили граматичну помилку. Російське телебачення оприлюднило відеозапис вибуху у "Сепарі".

ВідеоСмерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

В Донецьку вже призначили винних у вбивстві Захарченка і вибили зізнання з чотирьох місцевих - що вони українські диверсанти. Справжнім власником ресторану "Сєпар" вважали Захарченка. Але офіційно він належав його охоронцю – Олександру Костенку на прізвисько "Скромний". Відтепер він - головний підозрюваний у вбивстві свого боса. Бойовики вважають: "Скромний" був в курсі, що десь у закладі вибухівка тихо чекала на свою здобич. Але є цікавий поворот - за іншою версією, мішенню був зовсім не Захарченко. 

Смерть Захарченка у ресторані "Сепар": бойовики знайшли "американський слід"

Залиште свій коментар

Вибір редакції