Окупанти геть забули про режим "тиші": щовечора скидають ВОГи і мінують територію на Донбасі

Окупанти геть забули про режим "тиші": щовечора скидають ВОГи і мінують територію на Донбасі

Фото: УНІАН

Проросійські найманці мінують територію довкола, дистанційно і вручну закладаючи протипіхотні міни.

Російські окупанти на Приазов'ї геть забули про режим "тиші". Стріляють навіть удень із кулеметів та автоматичних гранатометів. Мінують усе довкола протипіхотними мінами. Вони залітають просто в шанці українських військових. 

Про це йдеться 23 листопада в сюжеті ТСН.19:30. 

У полі час до часу рвуться міни. Вибухів не видно, але добре чутно. Це ПОМки (протипіхотна осколкова міна. — Ред.). Спрацьовують самоліквідатори.

"Постійно детонують ПОМ-2, противник викидає касетами зі своїх окопів на відстані 50-60 метрів, спрацьовують протягом 72 годин", — розповідає військовий із позивним "Мюллер". 

Такі гостинці вороги закидають під наші окопи щовечора, адже відстань дозволяє. Так проросійські найманці мінують територію довкола, дистанційно і вручну закладаючи протипіхотні міни.

Боєць на позивний "Гуф" на фронті від початку війни. Ворога добре вивчив, тому не дивується тому, що бойовики постійно порушують "всеосяжне перемир'я". На свій вік Юра бачив вже з десяток режимів тиші. "Їх дуже багато: то шкільне, то новорічне то хлібне (перемир'я. — Ред.). Їх багато, але суть від цього не змінюється. Ви чули постріли поблизу нас", — каже чоловік. 

Військові розповідають, як бойовики щовечора по 5-7 гранатометних пострілів ВОГ скидають у бік наших позицій, також роблять постріли зі зброї калібру 5,45 мм.

Хоч і режим "тиші", а хлопці наші гинуть. Кілька тижнів тому на сусідній позиції ворожий снайпер убив двох наших бійців за один вечір.

"Там, швидше за все, заїжджають російські снайпери, бо на підготовку снайпера потрібно багато часу і грошей, я думаю, в "ДНР" таких можливостей не має. Таке враження, що вони заїжджають, як на сафарі. Приїхали, постріляли, отримали якесь задоволення і поїхали додому", — розповідає військовий з позивним "Гуф". 

На "нулі" не говорять ані про вибори, ані про політиків. Мова тут про війну і про накази Генерального штабу, які забороняють стріляти по ворогу у відповідь, можна лише спостерігати. Зброя начищена, стрічки набиті патронами, але команди немає. Війна на Призов'ї нині така.

Російські окупанти на Приазов'ї геть забули про режим тиші

Російські окупанти на Приазов'ї геть забули про режим тиші

Автор: Руслан Ярмолюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація