Окупанти готуються наступати на кілька міст й оточити Київ: Міноборони повідомили, які напрямки можуть бути під ударом

Дата публікації
Перегляди
236к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Окупанти готуються наступати на кілька міст й оточити Київ: Міноборони повідомили, які напрямки можуть бути під ударом

Фото: Associated Press

Противник здійснює перегрупування військ для подальшого наступу на Запоріжжя.

Російські війська, які по-варварськи атакують Україну, готуються до наступу на Вишгород, Суми, Дніпро й Запоріжжя. Окупанти також хочуть встановити контроль над Черніговом та Канівською ГЕС.

Про це свідчить оперативна інформація Міністерства оборони України станом на 12:00 понеділка 7 березня.

Противник продовжує наступальну операцію проти України, зосереджуючи основні зусилля на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя, Миколаєва. Не полишає спроб вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на Поліському напрямку російський окупант зосереджує основні зусилля на оточенні Києва. На основних напрямках відзначається зосередження в районі н. п. Гостомель до 2 БТГр; в районі н. п. Буча –  до 3 БТГр, посилених танковими підрозділами; в районі н. п. Бородянка – до 2 БТГр; в районі н. п. Ситняки – до 2 БТГр. 

На окупованих територіях ворог намагається одразу встановити адміністративно-поліцейський режим за допомогою неприхованого терору, спрямованого на місцеве населення. 

Триває підготовка окупантів до наступу на Вишгород. Також ворогом здійснюється підготовка до відновлення наступу у напрямках на н. п. Гостомель, Ірпінь, Стоянка.

На Сіверському напрямку противник основні зусилля зосередив на напрямках: н .п. Бровари – до 2 БТГр; в районах н. п. Семенівка, Мена, Бобровиця – до 3 БТГр; н. п. Бориспіль - до 4 БТГр.

Російський загарбник намагається забезпечити тактичну перевагу в Броварському і Бориспільському районах. Окупанти здійснюють спроби встановити контроль над Черніговом та зосереджують підрозділи 41-ї загальновійськової армії  Центрального воєнного округу біля його південних околиць. Намагаються здійснити підготовку до наступу на Суми

На Слобожанському напрямку противник силами підрозділів танкової армії, двох загальновійськових армій та армійського корпусу намагається продовжити наступ у напрямку на Дніпро. Основні зусилля зосереджує на напрямках Канева, Дніпра та Сєверодонецька. Здійснює перегрупування для продовження наступу на визначених напрямках з метою взяття під контроль Канівської ГЕС.

На Донецькому напрямку противник силами до семи БТГр продовжує наступальні дії у напрямках міст Дніпро та Запоріжжя, з метою виходу на адміністративні кордони Донецької області. Незважаючи на великі втрати, просувається у напрямку Волновахи.

Окупанти здійснювали неодноразові спроби прорвати оборону в районі н. п. Старомлинівка, а також захопити н. п. Зачатівка, проте понесли значні втрати та відійшли в район н. п. Любимівка.

Одночасно ворог намагається прорвати оборону міста в районах західної околиці Маріуполя, Старого Криму. Успіху не має.

На Таврійському напрямку загарбник силами до 17 БТГр утримує рубежі в Херсонській області. Основні зусилля зосереджує на напрямках: Миколаїв – до 2 БТГр, Вознесенськ – до 2 БТГр, Білгород-Дністровський – до БТГр, Запоріжжя – до 4 БТГр; Маріуполь – до 3 БТГр.

Противник здійснює перегрупування військ для подальшого наступу на  місто Запоріжжя. Терміново відновлює злітно-посадкову смугу на аеродромі Мелітополь. 

На Бессарабському напрямку противник активних дій не здійснює, але військовослужбовці оперативної групи російських військ у зоні безпеки самопроголошеної ПМР перебувають у підвищеному ступені бойової готовності.

"Незважаючи на велику кількість військ, окупанти мають низький морально-психологічний стан. Зазнаючи втрат, підрозділи противника втрачають наступальний потенціал та масово здаються у полон захисникам України і цивільному населенню", - додали в Міноборони.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
236к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація