Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти ОРДЛО почали систематично зривати графіки роботи КПВВ на лінії розмежування

Під загрозою вкотре опиняються мирні жителі.

Окупанти провокують скандали на контрольно-пропускних пунктах лінії розмежування на Донбасі. Бойовики випускають людей під закриття пунктів перетину, тож українським прикордонникам щоразу доводиться подовжувати роботу, аби не зоставити людей ночувати просто неба, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Контрольно-пропускний пункт Майорськ працює зараз до 17:00. Люди через нього їздять до родичів та по гроші, тож мають устигнути вчасно перетнути межу. Днями там кілька десятків машин у темну пору, коли вже стріляють, опинилися в сірій зоні, бо з окупованих територій їх випустили, а український КПВВ був уже зачинений. Силовики кажуть, що окупанти роблять це свідомо – за 5-10 хвилин до закриття пропускають 20-30 машин, аби ті доїхали і вперлися вже у зачинений пост. А далі – купа нарікань на українську сторону, що людей не пропускають. Однак у той день блокпост псевдореспубліки пропустив людей аж через півгодини після закриття. Щоби їх оглянути, довелося заново відновити роботу. "Зміна прикордонних нарядів знаходилась вже в місці постійні дислокації. Довелося повертатися, оглядати автомобілі", - розповів прес-офіцер краматорського прикордонного загону Ігор Заруднєв.

Подовжувати роботу через такі дії доводиться всім КПВВ по кілька разів на тиждень. "Потягом цього року більше 60 разів командуванню доводилось приймати окремі рішення про продовження роботи КПВВ. Важко сказати, навіщо вони так роблять, але такі провокативні дії, на жаль, регулярні", - розповів Заруднєв. Минулого року людям узагалі довелося ночувати в пункті обігріву, де зазвичай чекають своєї черги в холодну пору року.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоНа східних КПП окупанти регулярно провокують скандали

Лишити людей на ніч у "сірій зоні". Окупанти провокують скандали на контрольно-пропускних пунктах на Сході. Вони випускають людей під закриття пунктів перетину, тож українським прикордонникам щоразу доводиться продовжувати роботу, аби не зоставити людей ночувати просто неба. 

На східних КПП окупанти регулярно провокують скандали

Залиште свій коментар

Вибір редакції