Окупанти розпочали призов чоловіків від 18 до 45 років на окупованих територіях Донбасу — розвідка

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Окупанти розпочали призов чоловіків від 18 до 45 років на окупованих територіях Донбасу — розвідка

Луганський інформаційний центр

Російське окупаційне командування наказало розгорнути польові табори на полігонах.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, цього тижня окупантами розпочато чергову кампанію з призову чоловічого населення віком від 18 до 45 років для проходження зборів з резервістами у період від 23 до 27 листопада.

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони України щодо ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил.

"Цього тижня окупантами розпочато чергову кампанію з призову чоловічого населення віком від 18 до 45 років для проходження зборів з резервістами у період від 23 до 27 листопада. З метою підготовки резервістів противником проведено уточнення мобілізаційного резерву російсько-окупаційних військ, організовано вручення "військовозобов’язаним" призовних повісток та розгорнуто польові табори на полігонах тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за інформацією ГУР, командування збройних сил РФ активізувало заходи з підтримання у готовності до застосування з'єднань і частин армійських корпусів російсько-окупаційних військ.

Нагадаємо, упродовж минулої доби,19 листопада, бойовики двічі порушували режим припинення вогню і поранили українського військового.

Наступна публікація