Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти у Донецьку видаватимуть "паспорти" 14-річним дітям

"Указ" видали на сайті ватажка бойовиків.

На окупованій території Донецької області з'явився "указ" підписаний 22 березня ватажком бойовиків Денисом Пушиліним, видавати псевдопаспорти особам, які досягли 14 років. Він набуде чинності через 10 днів після опублікування.

Про це повідомляє видання бойовиків "ДАН". 

"Міністерству внутрішніх справ "ДНР" забезпечити видачу паспорта громадянина "ДНР" в першочерговому порядку громадянам, які досягли віку від 14 до 16 років", – йдеться в тексті "указу", який опублікований на сайті ватажка бойовиків.

У "документі" також зазначено, що особа, яка хоче бути громадянином окупованих територій, зобов'язана мати "паспорт". Окупанти замінюватимуть також "паспорти" особам, яким виповнилось 20 і 45 років.

Нагадаємо, що 12 березня окупаційна влада Луганської області запровадила так званий "Порядок залучення громадян до виконання робіт для потреб оборони".  Окупаційна влада Луганщини ввела трудову повинність для цивільного населення, до яких входить ліквідовувати наслідки застосування "противником" зброї,  відновлювати пошкоджені або зруйновані об'єкти, включно з військовими,  брати участь у боротьбі з пожежами, епідеміями та епізоотіями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції