Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН констатує, що Україна стає однією з найбільш замінованих територій у світі

Заручниками військових дій на сході стали 4,4 мільйона українців

Заступник генсека ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер закликала краще інформувати громадськість про щоденне насильство та умови життя на Донбасі, а також попередила, що східна Україна швидко стає "однією з найбільш замінованих територій у світі".

Про це вона сказала на конференції, присвяченій гуманітарній кризі на сході України, яка проходила в Брюсселі, повідомляє "УНІАН" з посиланням на видання  "Голос Америки".

"Ця криза розгорілася на подвір’ї Європи, але вона здебільшого забута світом", - підкреслила Мюллер.

Вона зазначила, що за даними ООН, понад 2530 цивільних загинули і 9 тисяч отримали поранення внаслідок воєнних дій на Донбасі. Пошкоджено тисячі будинків, сотні лікарень, шкіл і об'єктів водо- й електропостачання.

"Незліченні угоди про припинення вогню не спрацювали, і саме через цю політичну неспроможність покласти край конфлікту 4,4 мільйона українців продовжують терпіти щоденні страждання", - сказала Мюллер.

Вона підкреслила, що щомісяця лінію зіткнення перетинає мільйон осіб і тисячі з них зіштовхуються з перешкодами в доступі до пенсій і соціальних виплат. Також 1,2 мільйона українців відчувають гострий брак продовольства.


Залиште свій коментар

Вибір редакції