Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ООН підрахувала кількість цивільних жертв за три місяці на Донбасі

За півмісяця лютого не зареєстрували жодного смертельного випадку.

Протягом трьох місяців, від 16 листопада 2017 року до 15 лютого 2018-го, в зоні АТО на Донбасі загинули 12 цивільних людей, ще 61 особа отримала поранення.

Такі дані Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, які сьогодні озвучила її голова Фіона Фрейзер. Про це повідомляє "Український кризовий медіа центр".

"Це є зниженням на 16% порівняно з минулим моніторинговим періодом. Однак, разом з цим, ми також зафіксували збільшення випадків цивільних жертв у результаті вибухів та використанні легкого озброєння на 66,7%", – сказала Фіона Фрейзер.

Водночас у лютому зафіксували найнижчу кількість цивільних жертв від початку конфлікту на Донбасі – жодного смертельного випадку, сім людей отримали поранення.

"Хоча у березні ми мали три цивільні смерті та сім поранень. Загалом тренд зниження кількості цивільних жертв утримується", – уточнила Фрейзер.

Вона також додала, що місія фіксує зниження кількості порушень режиму тиші після того, як на Донбасі було оголошене всеохоплююче перемир’я від опівночі 5 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції