ООН підрахувала кількість цивільних жертв за три місяці на Донбасі

За півмісяця лютого не зареєстрували жодного смертельного випадку.

Протягом трьох місяців, від 16 листопада 2017 року до 15 лютого 2018-го, в зоні АТО на Донбасі загинули 12 цивільних людей, ще 61 особа отримала поранення.

Такі дані Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, які сьогодні озвучила її голова Фіона Фрейзер. Про це повідомляє "Український кризовий медіа центр".

"Це є зниженням на 16% порівняно з минулим моніторинговим періодом. Однак, разом з цим, ми також зафіксували збільшення випадків цивільних жертв у результаті вибухів та використанні легкого озброєння на 66,7%", – сказала Фіона Фрейзер.

Водночас у лютому зафіксували найнижчу кількість цивільних жертв від початку конфлікту на Донбасі – жодного смертельного випадку, сім людей отримали поранення.

"Хоча у березні ми мали три цивільні смерті та сім поранень. Загалом тренд зниження кількості цивільних жертв утримується", – уточнила Фрейзер.

Вона також додала, що місія фіксує зниження кількості порушень режиму тиші після того, як на Донбасі було оголошене всеохоплююче перемир’я від опівночі 5 березня.

Залиште свій коментар