Організатор "загороджувальних загонів" на Донбасі. Розкрито особу генерала армії РФ, який пройшов Чечню і Сирію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський військовий намагався "навести лад" у лавах терористів.

Контррозвідка СБУ спільно з ТСН.ua розповідає громадськості про російських військових, які беруть участь у бойових діях на боці "Л/ДНР".

Цього разу контррозвідка звернула увагу на окупанта високого рангу, який вже довго очолює один з двох корпусів окупаційних військ Росії в Україні - генерал-лейтенанта Ігоря Красіна.

Красін народився 17 листопада 1966 року, у місті Самарканд (Узбекистан). Використовує прізвище прикриття "Князєв" та позивний "Тамбов".

Ігор Красін закінчив Ташкентське загальновійськове Краснознаменне училище, під час військової служби - Військову академію ім. М.В. Фрунзе та Військову Академію ГШ МО РФ у м. Москва.

Відомо, що Красін-Князєв брав участь у бойових діях на території Чеченської республіки та нагороджений "Орденом мужності" РФ. Очевидно, статусу перспективного командира він набув саме тоді, коли очолюваний ним підрозділ відзначився розстрілами мирних мешканців Чечні, які лише виступали за власну незалежність.

У 2009 році Красін обійняв посаду командира "201-ї Гатчинської двічі Краснознаменної російської військової бази Республіки Таджикистан". Згідно із офіційною позицією Росії, ця найбільша закордонна військова база РФ була створена "для захисту незалежності та конституційного ладу Таджикистану, забезпечення стабільності військово-політичного стану та укріплення національних інтересів Росії". Мабуть, інтереси Росії в далекій гірській країні, яка навіть не має спільного кордону з РФ, настільки важливі, що війська на чолі з Красіним розмістили одночасно аж в трьох найбільших містах цієї держави.

Досвід закордонних вояжів було враховано і надалі. Від червня до листопада 2016 року Красін перебував у Сирії, де Росія активно імітувала боротьбу з терористами "Ісламської держави", а насправді допомагала місцевому диктатору нищити загони опору, а заодно і мирне населення. На той час він уже мав звання генерал-майора (присвоєно у 2015 році, коли Красін служив у Новосибірську на посаді заступника командувача 41-ї загальновійськової армії).

Одразу після перебування у Сирії, наприкінці 2016 року Красін був направлений у Луганськ на посаду командувача "другого армійського корпусу" окупаційних військ Росії в Україні. Контррозвідка має інформацію, що протекцію йому склав інший військовий злочинець, давній знайомий Красіна ще за часів Чечні і Таджикистану – генерал-лейтенант Олексій Завізьон (на фото праворуч), який у 2014-2015 роках безпосередньо керував захопленням Донбасу та розгортанням військової інфраструктури РФ на цих територіях.

контррозвідка рф, генерал рф, красін
Солдат Росії

"Стиль управління Красіна-Князєва-Тамбова дещо відрізнявся від інших російських офіцерів. Новий командувач ввів безжалісні покарання бійців за найменші провини, більшість особового складу перебувало на казарменому положенні. Набуло практики використання окремих підрозділів як "загороджувальних загонів" у тилу власних передових позицій для унеможливлення втечі бойовиків під час загострення ситуації. Крім цього, генерал патологічно боявся замахів – пересувався винятково у супроводженні охорони на броньованому позашляховику. Також необхідно відзначити, що Красін дуже ревно вів боротьбу з пияцтвом у власному війську, але на цьому полі бою він зазнав повного фіаско", - розповіли в СБУ.

Варто уваги, що відповідно до офіційної інформації Красін з 2017 року і до нині обіймає посаду заступника командувача 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ, яка базується у м. Новочеркаськ. Створене у 2017 році, це формування є наступником 12-го командування резерву, яке до цього використовувалося як структура прикриття для окупаційних військ. Таким чином, Росія продовжує приховувати участь своїх військ у захопленні та утриманні українських територій.   

Досить тривале перебування Красіна на захоплених територіях увінчалося присвоєнням йому у 2018 році звання генерал-лейтенанта. За отриманою інформацією, у нього розпочинається наступний етап кар’єри – переведення на підвищення у Генеральний штаб ЗС РФ.

У попередніх публікаціях йшлося про особистих охоронців ватажка "ДНР" Віталія Захарченка, а також про знищеного у Сирії генерала РФ Валерія Асапова і генерал-майора Валерія Шарагова, які брали участь у військових діях на Донбасі. Про генерала Михайла Теплинського відомо, що його приїзд на окуповані території прирівнювався до Армагедону. А ще один російський генерал Борис Фомичов став відомим після викладеного в Інтернет запису його гнівної промови, адресованої чеченським найманцям, які з переляку втекли з поля бою. Також була інформація про генерала Геннадія Анашкіна, який захоплював Крим та керує "армією ЛНР". Та про полковника армії РФ "Баркаса", який вів розгульне життя на Донбасі та розкрадав майно терористів.

Контррозвідка СБУ плашка

ВідеоЗворотній бік окупації. Ризиковані зйомки ТСН.Тижня на території т. зв. "ЛДНР"

На Донбасі проти України воює понад 11 тисяч російських військових. Про це заявив командувач Об'єднаними силами Сергій Наєв. Це означає, що третина донбаських бойовиків – солдати російської армії. В новому році Москва міняє свою військову стратегію щодо українців. 

Зворотній бік окупації. Ризиковані зйомки ТСН.Тижня на території т. зв. "ЛДНР"

Залиште свій коментар

Вибір редакції