Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Озвіріли взагалі": бойовики на очах мирного жителя Золотого розбомбили його хату

"Озвіріли взагалі": бойовики на очах мирного жителя Золотого розбомбили його хату

Чоловік урятувався дивом – вийшов на вулицю прислухатися, звідки стріляють.

На Луганщині артилерійський снаряд окупантів розтрощив приватний будинок у районі шахти й однойменного селища Карбоніт. Загалом там розірвалося півтора десятка важких боєприпасів 122-го калібру, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У ті самі хвилини безпосередньо на позиціях українських військових у районі Золотого-4 знову вибухали міни. "Тікати треба", - кажуть на це місцеві, котрі зазвичай запевняють, що вже до всього звикли. Налякані люди показують журналістам кулі завбільшки з палець – такі прилітають просто на їхні подвір’я. "Хату розбило мені. З того боку дах розбили, буквально два тижні тому", - показує Віктор Михайлович.

Відео На Луганщині ворожий артилерійський снаряд розтрощив приватний дім

Загалом у районі шахти й однойменного селища Карбоніт, кажуть військові, розірвалося півтора десятка важких боєприпасів 122-го калібру. І в ті самі хвилини безпосередньо на позиціях українських військових у районі Золотого-4 вибухали міни.  

На Луганщині ворожий артилерійський снаряд розтрощив приватний дім

Але бронебійні кулі – не головна проблема жителів Золотого-4. Важчі боєприпаси, якими зазвичай стріляють артилеристи, прилітають зі сторони окупованого Первомайська і, вибухаючи, руйнують усе. Танковий снаряд не лишає нічого від квартири – і в цьому можна пересвідчитися на власні очі. "Воно у мене над головою все пролітало – в житлові квартали", - розповідає боєць із позивним “Штиль”.

Фотогалерея Розтрощені будинки і обірвані проводи: у штабі ООС показали наслідки обстрілу селища під Горлівкою (11 фото)

Налякані й жителі Карбоніту – там снаряд лишив без даху житловий будинок. "Стріляли, думаю: вийду, послухаю – куди? Буквально два метри від хвіртки відійшов – воно: гуп! Розвертаюся – воно пилюка, шматки валяються, все", - каже господар зруйнованого будинку Михайло. Головне для нього і господині – що всі живі. Жінка в цей час була на роботі, чоловік дивом не постраждав, але тепер завмирає від будь-яких гучних звуків.

Військові не бачать видимих причин такого потужного обстрілу, однак війна в районі Золотого останні кілька тижнів фактично не затихає. "Кожного дня! Кожного дня шумлять", - зізнається "Штиль". Місцеві, не надто розуміючись на калібрах, те, що вчиняють загарбники із їхнім селищем останнім часом, називають дуже зрозумілим епітетом: "Останніх два тижні – озвіріли взагалі!"

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Залиште свій коментар

Вибір редакції