Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ролик показує, як змінювалася лінія фронту на Сході України

Від моменту початку АТО минуло рівно п’ять років. ТСН.ua зібрав в одне відео всі мапи бойових дій на Сході України Інформаційно-аналітичного центру РНБО, які впродовж цих років розповсюджували українські ЗМІ. Перші з них з'явилися в Мережі ще в червні 2014 року, а вже від липня ці схеми почали оновлюватися майже щоденно.

Упродовж третього та четвертого року війни лінія фронту суттєво не змінилася, чого не можна сказати про перші два роки. Переглянувши двохвилинну інфографіку, можна побачити, як українські війська відвойовували і втрачали території, а також в які періоди і як надовго на Донбасі наставало відносне затишшя.

Нагадаємо, офіційно рішення про початок Антитерористичної операції на Донбасі було ухвалене 13 квітня 2014 року як реакція на спроби проросійських незаконних збройних груп захопити адміністративні будівлі і силові структури на Сході країни. Бойові дії почалися наступного дня того ж року. Відтоді кількість постраждалих від війни українців стала вимірюватися тисячами осіб.

Починаючи з травня 2018 року, АТО на Донбасі офіційно завершилася і розпочалася ООС - Операція Об`єднаних Сил.

Залиште свій коментар

Вибір редакції