Папу Римського розкритикували за співчуття через смерть доньки ідеолога Путіна Дугіна

Папа назвав її "безневинною жертвою війни"

Папу Римського розкритикували за співчуття через смерть доньки ідеолога Путіна Дугіна

"Не можна говорити в одних категоріях про агресора і жертву" - посол України у Ватикані розкритикував Папу Римського, який назвав загиблу доньку російського пропагандиста "безневинною жертвою війни", йдеться в ТСН.

Про Дар'ю Дугіну, дочку ідеолога Путіна, глава католицької церкви згадав напередодні під час загальної аудієнції. Він заявив, що думав про "бідну дівчину, яку підірвали бомбою, закладеною під сидінням її автомобіля в Москві".

Посол України у Ватикані зазначив у твітері, що виступом Папи розчарований. І спитав: як можна назвати одного з ідеологів російського імперіалізму безневинною жертвою?

Авто з Дар'єю Дугіною - послідовницею свого батька-пропагандиста, яка встигла відзначитися співпрацею з прокремлівськими каналами, було підірвано у Підмосков'ї 20-го серпня. Росія звинувачує у її смерті українські спецслужби, Київ свою причетність заперечує.

Читайте також:

Корегувальник вогню по Запоріжжю на суді каявся і запевняв, що наводив ракети "випадково"

Миколаївщина під вогнем: росіяни знищіють сільські хати і ракетами викопують могили на цвинтарі

Бахмут опинився під лавиною вогню, та українські воїни і так змогли відправити до пекла десятків ворогів

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie