"Patriot їх прожують і виплюнуть": пілот F-16 висміяв російську авіацію

"Patriot їх прожують і виплюнуть": пілот F-16 висміяв російську авіацію

Винищувачі F-16 можуть працювати у досить складних умовах / Фото: Associated Press

Росія продовжує вигадувати "перемоги", вважає американський пілот.

Пілот винищувача F-16 підполковник Ден Гемптон заявив, що сумнівається, що РФ зможе сформувати ударну ескадрилью для ударів по Україні. Навіть якби в Росії це вийшло, ЗРК Patriot зможуть знищити ворожі літаки.

Про це Гемптон розповів в інтерв'ю виданню "Голос Америки".

За словами американського пілота, він сумнівається в тому, що РФ наразі має висококваліфікованих фахівців та обладнання для того, щоб сформувати ударну авіаційну групу.

"Якщо у них були ці люди, і це обладнання, чому вони не використовували його рік тому, чи не так? Я маю на увазі чому зараз?" — зазначив Гемптон.

Він також заявив, що Москва дуже сильна у пропаганді. Усі відомості про могутність російської армії виходять із самої РФ. Наприклад, якщо ударну ескадрилью буде сформовано з бомбардувальників, то з ними можуть впоратися й українські МІГ-29.

"І не забувайте про Patriot, Patriot їх прожують та виплюнуть", — сказав пілот.

Крім того, Гемптон заявив, що у довгостроковій перспективі Україні могли б допомогти новітні винищувачі F-16, які називаються Block-70. За словами пілота, це дуже потужний літак. Щобільше, у майбутньому Україна могла б піти далі, щоби придбати F-35.

Нагадаємо, раніше постійний представник США при ОБСЄ Майкл Карпентер під час засідання Постійної ради організації заявив, що російська пропаганда поступово стає все більш абсурдною та стверджує, що армія РФ вже знищила в Україні кілька десятків комплексів Patriot.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація