Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Передайте в Росію - вони гірші за фашистів. Мешканець Водяного розповів про щоденні обстріли

Чоловік показав двометрові вирви, які залишилися після обстрілів російських "фашистів".

Мешканець Водяного під Маріуполем розповів, як російські найманці щодня обстрілюють мирних людей, трощачи їхні будинки та залишаючи двометрові вирви від снарядів у селищі.

Відповідне відео оприлюднив на своїй сторінці у Facebook фотожурналіст Сергій Ваганов.

"Це Дядя Вася. Дядя Вася живе в селищі Водяне біля Маріуполя. Послухайте його", - написав він.

На відео чоловік розповідає, що бойовики обстрілюють селище щодня і щоночі.

"Передайте в Росію - вони гірші за фашистів. Чесно. Вони наші брати, але поводяться, як фашисти. Нас тут б'ють до такої міри, причому ми, народ? Гляньте, воронки які - по метр завглибшки і по два метри завширшки, стекла летять, все летить. Сливу знесло, будинки побили - все. Фашисти! А що їм треба від нас?" - нарікає Василь.

Водночас на запитання, чому він не виїхав із селища, чоловік відповів, що причиною є те, що він українець.

"По-перше, мені нікуди (їхати - прим.ред), а по-друге - я українець. Коли мене тут уб'ють, вони будуть знати, що вбили українця… Але Бог же ж сказав - я дам день і дам їжу, а фашисти дають 10 секунд. І ми ж не знаємо, вона летить, верещить, гуде - і ти не знаєш, де, а вона в 5 метрах б'ється. Жахливо", - зазначив мешканець Водяного.

За його словами, обстріл селища триває по 26 годин на добу.

"На годину раніше вони починають стріляти і на годину пізніше закінчують", - пояснив чоловік і поскаржився, що мешканці не можуть потрапити до міста.

Окремо чоловік подякував за допомогу українським військовим, які захищають село.

"І спасибі морпіхам - виняткові. Тут, може, і крім морпіхів хтось є, але ми не знаємо, українські солдати, - підгодовують нас. По-перше, не грублять, по-друге, дуже ввічливі і будь-яке прохання виконують", - наголосив Василь.

Нагадаємо, раніше українці збили ворожі дрони-навідники під Маріуполем і цим зупинили артобстріл. Корегувати вогонь бойовикам не було можливості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції