Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Передові позиції "Азову": воїни кажуть про дуже підлу тактику ворога

Українські військові нарікають на "гібридні" бойові дії та мріють про наступ.

Найчастіше військові на передовій останнім часом мають справу з обстрілами озброєнням БТР, кулеметами і гранатометами. Перестрілки на передовій змінюються роботами з облаштування позицій і цілодобовим спостереженням за діями ворога, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Стоять непрофесійні, стріляють вони не точно, не прицільно – ведуть, так би мовити, зараз активну оборону, до наступальних дій не готові. Прострілюють, ведуть провокаційний вогонь", – розпові боєць полку "Азов" із позивним "Чорний". Він іще юнак, але вже досвідчений воїн: на фронт пішов 19-річним, місив багнюку на полігонах і на передовій. За оберіг має патрон, знайдений на місці запеклого бою. "Я ще в 2015 році, коли заїжджав на позиції, знайшов його і ношу з собою – талісман мій. Коли в країні йде війна і нашій країні загрожує небезпека, я вирішив піти на фронт", - пояснив він.

ВідеоНа Донеччині бойовики продовжують гатити по позиціях наших захисників

На фронті терористи обстрілюють наших військовиків, навіть із забороненої зброї. Захисники нарікають на провокації з боку російських окупантів та нечесні тактики ведення бою.      

На Донеччині бойовики продовжують гатити по позиціях наших захисників

Із настанням темряви увага бійців подвоюється, бо ця війна зовсім не така, якою собі уявляв "Тахо" – професійний агроном, який поля і культури проміняв на автомат та солдатський побут. "Війна з боку противника є провокаційною, вона підла і зовсім не чесна. Дуже багато провокацій, гібридна", - каже "азовець".

Його побратим "Жан Поль" не палить, не вживає алкоголю, не ходить по вечірках і не відвідує нічні клуби – цей український юнак напам'ять цитує Шевченка, добре знає історію України та її географію. Саме опановуючи цю науку, він отримав диплом бакалавра. Стоячи на посту, "Жан Поль" по-військовому обмірковує плани ворога й зовсім по-цивільному згадує свій дім. "Про життя, про війну, від геополітики до ковбаси на столі. Звичайно, гарячої ванни хочеться, і гарячого душу, просто посидіти на дивані", - зізнається він.

Про свій вибір у підрозділі не шкодує жоден боєць. Хлопці запевняють, що наперед знали, на що йдуть – ніхто ні на що не жаліється. У них є команда стояти й тримати рубіж, тож перебуватимуть на передовій стільки, скільки треба! Але кожен із них мріє, щоби з'явився наказ іти вперед. Визволяти свою землю військові готові, як один, хоч зараз.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції