Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Перемир'я" бойовикам потрібне, аби підготуватися до нових запеклих боїв. Репортаж із Приазов'я

Бойовики продовжують обстрілювати позиції української армії на передовій на Донбасі.

На Приазов'ї на якихось ділянках фронту - більше стрілецького вогню, деінде - стрілянина трохи менша. Але усюди - війна триває.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

"В основному вони воги кидають. Можуть по два "цинки" на нас викидувати, і "дашка" буває часом", - говорить військовослужбовець ЗСУ Олексій.

І тут, у шанцях, холодні ночі часом видаються спекотнішими, а градус напруги - вищий, ніж теплою, осінньою світлою порою.

"Про перемир'я тільки з нашого боку чути, бо за нами ОБСЄ приїжджають спостерігати, а в них перемир'я - щоб відновити позиції", - каже військовослужбовець ЗСУ Елвін.

У підрозділах на "нулі" як ніде розуміють увесь глибокий зміст привітання: "Добрий ранок!". Це, передовсім, коли на позиції - усі живі, й цілі. В кожному бліндажі вже давно стоять іконки з оберегами.

"Віра - це особисте можливо є, але цей образ, якщо він не фанат, підсвідомо внутрішньо може й впливає і оберігає", - говорить військовослужбовець ЗСУ Богун.

ВідеоБойовики використовують "шкільне перемир'я" для ретельного укріплення та готуються до нових боїв

Четверо військових зазнали поранень на східному фронті за минулу добу. Так зване "шкільне перемир'я" в переддень навчань не працювало, кажуть у штабі Операції об'єднаних сил. По всій лінії розмежування - два десятки обстрілів. Бойовики гатять із забороненого калібру. Іще одну ніч в окопі на Приазов'ї провів кореспондент ТСН. Там війна триває. А бійці радіють кожному ранку. 

Бойовики використовують "шкільне перемир'я" для ретельного укріплення та готуються до нових боїв

Використовуючи чергове примарне, тепер "шкільне" перемир'я, бойовики лише ретельніше укріплюються, лагодять зброю та готуються до нових боїв.

"Вони перед собою викидають помки, щоб наші не підходили до них наперед, не підповзали наші ДРГ, вони просто бояться перед собою розкидають", - каже військовослужбовець ЗСУ "КМС".

Після останніх гучних подій в окупованому Донецьку (підірвали ватажки бойовиків Захарченка) на передовій у хлопців жодного сумніву - фронт невдовзі знову палатиме. Навколо позицій терористів, чим далі, усе гучніше лунає гуркіт важкої техніки.

"Дуже близько підганяють САУ і міномети".

Поки ж щоразу, коли випадає тиха хвилина, українські бійці, перш за все, чистять зброю, споряджають про запас набої у стрічки та ріжки й мріють, найбільше - про зустріч з рідними.

Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції