Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перевдягнені в цивільне бойовики вільно розвідують позиції ООС у Станиці Луганській після розведення сил

Противник, на відміну від українських військових, від передової нікуди не відходив.

На Луганщині на нових рубежах, куди відійшли українські військові підрозділи після відведення з передових позицій, війна не завершилася. Вдень перевдягнені в цивільний одяг бойовики проходять пункти пропуску та спостерігають за учасниками ООС, а вночі на оборонців України починають сипатися снаряди, йдеться  в сюжеті ТСН.19:30.

"Перевдягаючись в цивільне неселення, користуючись, що через пропускний пункт вони можуть перейти, перевдягаються, заходять до нас у тил і здобувають ту інформацію, яку їм потрібно", - розповідають військові. З їхніх слів, ворог не дотримується умов розведення сил і відкриває вогонь підступно вночі. Також армійці фіксують вибухи на протилежній стороні окопних снарядів – це означає, що противник укріплюється і нікуди відходити наміру не має.

Відео У Станиці Луганській запрацював допоміжний міст через річку Сіверський Донець

У Станиці Луганській Україна збудувала допоміжний міст, аби місцеві жителі не наражались на небезпеку крокуючи зруйнованим переходом. Проте, на нових рубежах, куди відійшли наші підрозділи після відведення, щовечора спалахує війна.  

У Станиці Луганській запрацював допоміжний міст через річку Сіверський Донець

На автобусах, на візках і пішки – до мосту в Станиці Луганській зранку і до самого вечора курсують місцеві. "До збільшення пасажиро-потоку ми фіксували 11,5 тисяч, а зараз маємо більше 13 тисяч осіб. Зазвичай це літні люди, бо люди працездатного віку виїхали і навідуються туди тільки", - каже начальниця пресслужби Лисичанського прикордонного загону Неля Доценко.

З окупованої території до вільної України рушають за ковбасою, сиром, одягом і по українську пенсію. Любові Миколаївні 71 рік, вона народилася в Росії, але все життя прожила і вийшла на пенсію в Луганську. Тепер на окупованій частині мешкає з чоловіком і раз на два місяці вирушає за грошима. Так, як вона, хочуть українські пенсії й миру з Росією.

Аби полегшити життя цим громадянам, за українські гроші зробили новий, тимчасовий, 70-метровий міст. Цей перехід поєднаний з основним залізною ланкою, яку контролюють бойовики. Вони нікуди не поділися й не відійшли – їхній блокпост одразу за мостом на окупованій частині не розібрали, а для спостерігачів наробили фальшивих укріплень, які нібито полишені. Після відведення українських підрозділів у районі Станиці Луганської лише збільшилась сіра зона та кількість диверсантів. Очікуваних тиші й миру, навіть на окремо узятій ділянці фронту, так і не настало.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції