Переворот у терористичній "ДНР": будівлю "парламенту" оточили бронетехнікою

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Переворот у терористичній "ДНР": будівлю "парламенту" оточили бронетехнікою

Новий в.о. "голови народної ради "ДНР" Денис Пушилін і зміщений "спікер парламенту" Андрій Пургін / Фото: Донецьке агентство новин

Інформація із Донецька надходить суперечлива.

У Донецьку триває переворот – одні терористи займають крісла ватажків інших терористів. Зокрема, в.о. "керівника народної ради "ДНР" учора, 4 вересня, ввечері став Денис Пушилін. Колишніх ватажків "парламенту" - "голови народної ради "ДНР" Андрія Пургіна та "керівника апарату парламенту" Олексія Алєксандрова звинуватили "в державній" зраді та спробі заколоту й усунули від "посад".

Нині будинок "парламенту" (будівля облдержадміністрації) в Донецьку оточений бронетехнікою та озброєними людьми, передає "Укрінформ" із посиланням на власні джерела. Усіх сторонніх женуть геть без пояснень. Що відбувається всередині, також не відомо. Там забороняють проводити фото- та відеозйомку. При вході в будівлю відбирають мобільні телефони.

Інформація про Пургіна та Алєксандрова надходить суперечлива. Одні проросійсько-сепаратистські ЗМІ пишуть, ніби їх заарештували. Інші, що ніби вони на волі. Одна із версій така. Алєксандров із Росії їхав до Донецька. Бойовикам дали команду його не пускати ще на "кордоні" з "ДНР". Туди ніби виїхав Пургін, замовив слівце за Алєксандрова. Разом вони дісталися до Макіївки, де їх (чи самого Пургіна) затримали.

Також учора ввечері мав зібрати нараду ватажок "ДНР" Олександр Захарченко (у приміщенні ОДА). За іншою інформацією, туди він не з'явився і зник у невідомому напрямку.

Раніше у "Новоросії" Пушиліна назвали дрібним жадібним авантюристом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація