Перша смерть нового перемир'я: в Авдіївці помер поранений боєць

Бої поблизу Донецька відновилися.

Бойові дії біля Авдіївки тривають попри оголошене бойовиками повне припинення вогню з 15 серпня. Внаслідок активності проросійських терористів загинув оборонець України, повідомляє кореспондент ТСН.

У п'ятницю вже повідомлялося про шістьох поранених біля Авдіївки. Одного з них до місцевої лікарні привезли вдень. У чоловіка була мінно-вибухова травма. Після кількох годин операції лікарні повідомили, що він житиме. Однак нещодавно стало відомо, що медики з оптимістичними прогнозами помилилися. Поранений помер.

Боєць став перший відомим загиблим українцем від моменту оголошення про повне припинення вогню. Окрім нього, у дуже важкому стані в лікарні Дніпра знаходиться ще один воїн. Медики зізнаються, що самі не розуміють, яким чином боєць вижив, маючи такі важкі травми.

Тим часом в Авдіївці цього вечора поновилися бої. Біля тамтешньої промзони нині триває ближній бій із застосуванням стрілецької зброї. Кількість поранених бійців збільшилася – на цю мить уже відомо про двох нових постраждалих на передовій військових.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоУмовне перемир’я: як ворожі провокації продовжують калічити українських бійців

ВідеоХірурги борються за життя 27-річного Давида, пораненого біля шахти Бутівка

Залиште свій коментар

Наступна публікація