Перейти до змісту
Під Авдіївкою від кулі снайпера загинув 21-річний боєць з позивним "Прокурор"

Під Авдіївкою від кулі снайпера загинув 21-річний боєць з позивним "Прокурор"

Шансів вижити після поранення у захисника не було.

Біля Авдіївки куля проросійського снайпера забрала життя 21-річного українського захисника, йдеться у випуску новин ТСН.16:45.

Командир кулеметного відділення Владислав Бондаренко з позивним "Прокурор" був на нічному чергуванні, почув постріли, вийшов з бліндажа перевірити, що відбувається. Хлопець лише подивився в тепловізор і саме в цю мить снайпер поцілив йому в голову.

Шансів вижити у Владислава не було. Його побратим припускає, що бійця спеціально виманювали автоматною чергою. Владислав родом з-під Маріуполя, захищати свою землю він прийшов добровольцем два роки тому.

"Він прийшов – йому ще не було 20 років. Писав рапорти, щоб залишитись, стояв у Красногорівці, пережив сильні танкові обстріли, проходи ДРГ. Справлявся усюди та з усім, ніколи на службу не скаржився", - розповідає про побратима командир підрозділу.

Відео Біля Авдіївки проросійський снайпер застрелив 21-річного українського захисника

Командир кулеметного відділення Владислав Бондаренко з позивним "Прокурор" був на нічному чергуванні, почув постріли, вийшов із бліндажа перевірити, що відбувається. Хлопець лише подивився в тепловізор, і саме в цю мить снайпер поцілив йому в голову. Шансів вижити у Владислава не було. 

Біля Авдіївки проросійський снайпер застрелив 21-річного українського захисника

Нагадаємо, протягом минулої доби бойовики 20 разів відкривали вогонь по позиціях українських військ, важке озброєння не застосовували. 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин