Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час перемир'я на Донбасі ОБСЄ вже нарахувала понад 200 порушень режиму припинення вогню

Під час перемир'я на Донбасі ОБСЄ вже нарахувала понад 200 порушень режиму припинення вогню

Режим припинення вогню розпочався від 27 липня.

На передовій на Донбасі від початку доби 27 липня до вечора 31 липня було зафіксовано 225 порушень режиму припинення вогню. Усе це сталося за період оголошеного режиму припинення вогню.

Такі дані наводяться у звіті Спеціальної моніторингової місією ОБСЄ в Україні від 1 серпня.

У звіті також згадується про осколкове поранення 27 липня чоловіка в підконтрольній уряду Мар'їнці Донецької області.

"СММ зафіксувала озброєння, розміщене в порушення ліній відведення по обидві сторони від лінії зіткнення. Місія сприяла встановленню локального режиму припинення вогню і здійснювала моніторинг його дотримання для забезпечення проведення ремонтних робіт і технічного обслуговування, а також функціонування життєво важливих об'єктів цивільної інфраструктури", - ідеться в повідомленні.

В ОБСЄ нарікають, що "спостерігачі як і раніше стикалися з обмеженнями свободи пересування, зокрема на блокпості поблизу непідконтрольної уряду Оленівки".

Нагадаємо, від 27 липня на передовій на Донбасі оголошений режим припинення вогню, який бойовики періодично не дотримуються.

Відео У РФ пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо США виділить гроші на військову допомогу

Зізнання від агресорів: у Росії пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо Сполучені Штати дадуть гроші нашій державі. Скандальна заява пролунала від голови комітету Держдуми у справах СНД Леоніда Калашнікова. Він заявив, що надання Вашингтоном 300 мільйонів доларів військової допомоги відчинить двері для поставок російської зброї у самопроголошені ДНР та ЛНР. Офіційна Москва роками заперечує свою участь у війні на Донбасі. Законопроєкт про допомогу Україні у боротьбі з російською агресією нині розглядає сенат США.    

У РФ пригрозили постачати зброю на Донбас, якщо США виділить гроші на військову допомогу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції