Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Водяним між бойовиками та українськими військовими тривав потужний 4-годинний бій

Під Водяним між бойовиками та українськими військовими тривав потужний 4-годинний бій

Усі військовослужбовці залишилися живими.

Село Водяне, що на Приазов'ї, ще є на картах, але не в реальності. Напередодні тут чотири години тривав  потужний стрілецький бій, вибухали міни. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Українські військові, які тримають оборону у Водяному, розповідають, що до 8-го березня тут кілька тижнів було справжнє пекло. "Одного дня нарахували 213 приходів – за раз, за ранок! Півтори години десь працювали по наших позиціях", – каже один з військовослужбовців.

Військові кажуть: ворожа далекобійна артилерія стріляла ніби за розкладом. Російські окупанти били дуже потужними 122 та 152 калібрами. Деінде після вибухів утворилися вирви у людський зріст та повивертало назовні бетонні плити, міцно закопані у землю, а також потрощило бетонний спортивний інвентар.

Від самого початку понеділка 18 березня і фактично до самого півдня над Водяним була тиша, але потім знову почали вибухати ворожі 82-міліметрові міни. Мін було лише кілька і доволі далеко від села, але автоматичні гранатомети не замовкали. На таке нахабство наші хлопці переконливо відповіли.

Тут такі дистанції, що інколи можна розгледіти обличчя окупантів. І дуже добре видно, що вони нині дуже активно окопуються і облаштовують свої укриття, прикриваючи роботу копачів кулеметними чергами. Та українські військові аж надто нахабніти їм не дають.

Лише напередодні потужний стрілецький бій навколо Водяного тривав понад чотири години. Атаку відбили, і те, що усі залишились живими, тутешній найстарший воїн з позивним "Чечен" вважає ситуативною, але таки перемогою.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Відео Село Водяне фактично зруйноване через постійні обстріли

Стоїть на чесному слові. Село Водяне на Приазов'ї ще є на картах, але не в реальності. Учора надвечір 4 години тривав потужний стрілецький бій, вибухали міни.  

Село Водяне фактично зруйноване через постійні обстріли

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції