"Піддослідні кролики": Росія випробовує на жителях ОРДЛО свою нову вакцину від COVID-19

"Піддослідні кролики": Росія випробовує на жителях ОРДЛО свою нову вакцину від COVID-19

Фото: Головне управління розвідки Міністерства оборони України

За інформацію ГУР, Росія проводить вакцинацію на окупованому Донбасі неофіційно, намагаючись приховати факти завезення препарату в ОРДЛО.

Росіяни вводять в оману населення окупованого Донбасу, проводячи вакцинацію від COVID-19. Щеплення здійснюють не "Sputnik V", а двійником "Sputnik Light".

Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

"Sputnik Light", розроблена на основі вакцини "Sputnik V", не отримала погодження від Європейського агентства з лікарняних виробів (ЕМА) та ВООЗ.

У розвідці зазначають, що Росія проводить вакцинацію на окупованому Донбасі неофіційно, намагаючись приховати факти завезення препарату в ОРДЛО.

"Жителі так званої "ЛДНР" можуть стати банально "піддослідними кроликами" для російських фармацевтів, які випробовують на них новий варіант "Sputnik Light", перш ніж запропонувати її росіянам", — йдеться в повідомленні.

ГУР припускає, що "Sputnik Light" може мати ще більше побічних ефектів, ніж "Sputnik V". Наголошується, що РФ не нестиме жодної відповідальності за смерть людей внаслідок випробувань сумнівної вакцини.

"Провівши випробування на мешканцях так званих "ЛНР" та "ДНР", РФ не нестиме за загибель чи хвороби людей жодної відповідальності, у той час, як результат її випробувань на громадянах Росії повністю ляже на плечі російських фармацевтів. Скільки людей вб’є ця вакцина насправді – не дізнається ніхто", — підсумували у розвідці.

"Розділені" | які з історій війн та окупації країн світу приголомшили героїв з Донбасу найбільше  

"Розділені" | які з історій війн та окупації країн світу приголомшили героїв з Донбасу найбільше  

Раніше у МінТОТ розповіли, як вакциновуватимуть жителів окупованого Донбасу.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
576
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація