Підсумки бою за Жолобок: знищений бліндаж ЗСУ і трофейний прапор "Новоросії"

В обороні української землі загинув один військовий.

Уже більше доби військові біля Бахмутки відпочивають після сильного бою поблизу селища Жолобок на Луганщині. За підсумками контратаки бойовиків лінія фронту не змінилася, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Українські бійці тримають селище та його околиці під вогневим контролем. В окупований Жолобок бойовики так і не повернулися. Командири наголошують, що за мінськими домовленостями ця територія є підконтрольною урядові, тож сепаратистів там жодним чином не повинно бути.

ВідеоПодробиці запеклих боїв поблизу селища Жолобок на Луганщині

Військові розповідають, що бій був дуже щільний – на одну невеличку ділянку припало близько 80 влучань. "Був бліндаж – немає бліндажа. Людей добре що не було", - констатує один із піхотинців. Бійці кажуть, що противник робив акцент на артпідготовку і застосовував різні види важкої зброї. Внаслідок цього з боку ЗСУ є один загиблий, але втрати бойовиків більші. Точну кількість загиблих і поранених з'ясувати важко, але загальна цифра втрат живої сили, котру дізналися розвідники – це 25 терористів.

Офіцери пояснюють вогневу активність важливим значенням Жолобка. "Більше половини Бахмутської траси контролюють ЗСУ. Жолобок – це така розв'язка, де дорога йде до Луганська. Наше завдання було – зірвати плани незаконних збройних формувань для розширення плацдарму та подальшого наступу. Це танконебезпечний напрямок, 29-й блокпост. Їхні плани були зірвані", - пояснюють бійці.

Фотогалерея На Донбасі у "сірій зоні" знайшли російські міни, які є лише на озброєнні військових РФ (3 фото)

Під час втечі бойовики навіть загубили свій прапор, котрий тепер демонструють солдати. "Вони почали масово відступати, кидаючи не тільки зброю, лишаючи не тільки своїх загиблих та поранених, але й ось такий прапор. Я знаю достеменно, що наші бійці ніколи прапор би не лишили ворогу – билися б за нього до останнього", - твердить один із учасників бою.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар