"Пішак" Мавроді та торговець солодощами. Що відомо про нового ватажка "ДНР" Пушиліна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Симпатик "Новоросії" намагався пройти до Ради через партію шахрая.

Сьогодні, 7 вересня, у терористичній "ДНР" призначили нового ватажка. Після вбивства Олександра Захарченка у кафе "Сепар" в центрі Донецька ним став Дмитро Трапезников – екс-менеджер ФК "Шахтар". Утім, терористи його "призначення" назвали незаконним і на його місце вирішили поставити Дениса Пушиліна. Що відомо про нового тимчасового ватажка донецьких бойовиків?

Функціонер МММ без вищої освіти

Денис Пушилін народився у Макіївці на Донеччині 9 травня 1981 року, де провів своє дитинство та юнацтво.  У 1998 році закінчив Макіївський міський ліцей, а от із вищою освітою в нього не склалося – він вступив до  Донбаської національної академії будівництва і архітектури на факультет економіки, але не закінчив її і диплом не отримав.

ЗМІ повідомляють, що деякий час нинішній ватажок бойовиків працював у казино круп’є, а потім почав торгувати солодощами. Від 2011 Пушилін подався у скандально відому фінансову піраміду "МММ" і проводив семінари. Також "засвітився" Пушилін і в політичний партії МММ ("Ми маємо мету") шахрая Сергія Мавроді. У 2012 він намагався пропхати Пушиліна  до Верховної Ради на парламентських виборах по 94 округу під Києвом (Обухів та Обухівський район, місто Васильків та Васильківський район), однак той "пролетів".

Мавроди та Пушилін
vk.com/pushilindenis
Фото зі сторінки Пушиліна у соцмережі

Участь в "Антимайдані" та проголошення "ДНР"

Від початку Євромайдану Пушилін почав брати участь у сепаратистських акціях на Донеччині та закликав до "проголошення незалежності Донеччини" та приєднання до Росії. Він очолив проросійський "мітинг" у Донецьку, який закінчився захопленням будівлі Донецької облдержадміністрації.

У квітні 2014 року Пушилін проголосив себе спочатку заступником "народного губернатора" Павла Губарєва, а потім після проведення фейкового референдуму на окупованих територіях став одним з ватажків "уряду ДНР".  15 травня того ж року Пушилін проголосив себе  "головою президії ради ДНР", однак навіть серед інших ватажків бойовиків авторитету не мав. Так, перший самопроголошений ватажок "ЛНР" Валерій Болотов назвав його "боягузом" та "сопливим індиком".

Пушилін та Захарченко
vk.com/pushilindenis
Денис Пушилін та Олександр Захарченко

Санкції та оголошення у розшук

29 квітня 2014 року Пушилін був включений до списку осіб, щодо яких введено санкції. Йому було заборонено в’їзд до країн Європейського союзу. Пізніше його прізвище включили і до списку санкцій Канади, США, Австралії, Швейцарії, Ліхтенштейну і Норвегії. СБУ оголосила Пушиліна у розшук в червні 2014 року за підозрою у скоєнні дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

Замахи та втечі

Улітку 2014 року ЗМІ повідомляли принаймні про два замахи на Пушиліна. Так, 7 червня був обстріляний автомобіль, яким користувався симпатик "Новоросії". У транспортному засобі Пушиліна не виявилося – там був його помічник Ігор Петрухін, якого і вбили.  12 червня був підірваний мікроавтобус, що належав Пушиліну. Тоді були вбиті троє бойовиків, однак їхній ватажок на той момент вже втік до Росії і 18 липня оголосив про "свою відставку". 

ВідеоЛідер терористів Пушилін втік у Росію

Мінські перемовини та перевороти у "ДНР"

Невдовзі Пушилін повернувся на окуповані території та Донеччини та заявив про наміри брати участь у нелегітимних виборах "ДНР". Після фейкового голосування він став "депутатом ДНР" і так званим "заступником голови народної ради".

Пушилін після "призначення" Захарченком представляв окупантів на Мінських перемовинах,  а після розбірок бойовиків та перевороту у "ДНР" у вересні 2015 року проголосив себе "головою народної Ради ДНР" замість Андрія Пургіна, з яким мав конфлікт. 

7 вересня Пушиліна проголосили ватажком "ДНР". На думку військового експерта Дмитра Тимчука, це стало відповіддю ГРУ і помічника президента РФ Владислав Суркова на ліквідацію Олександра Захарченка.

Нагадаємо, в центрі Донецька 31 серпня прогримів вибух біля кафе "Сепар", в результаті вибуху було вбито ватажка "ДНР" Олександра Захарченка. Представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що до загибелі ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко може бути причетний Київ.  Служба безпеки України вважає це міжусобними війнами між терористами, які не можуть поділити владу та гроші. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції