Після повернення з війни на Сході бійців тепер зустрічають лише друзі і родичі

Українці не надто поспішають зустрічати військових четвертої хвилі – на відміну від попередніх трьох.

Із зони АТО після демобілізації повертаються військові четвертої хвилі, проте, на відміну од попередніх трьох хвиль, зустрічають їх не надто активно - хіба що рідні та друзі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні на платформі київського вокзалу на поїзд з Красноармійська чекали поодинокі родичі. Вони кажуть, ажіотаж минув, і тепер бійців не дуже цінують.

Раніше військових, які поверталися із зони АТО, завжди зустрічали безліч незнайомих їм людей. Вони стояли, загорнувшись в прапори, з квітами в руках – навіть коли бійці їхали в АТО на два тижні та поверталися з ротації. Просто аби військові знали - їх тут чекають та люблять.

Роман, який приїхав потягом Красноармійськ-Київ, ще не демобілізувався. До столиці приїхав на лікування після поранення в Авдіївці. Його ніхто не зустрічав, але він вірить - все ще попереду.

З тих, хто повернувся - не всі з четвертої хвилі, є й такі, хто просто приїхав у відпустку, але увага від того їм не менш приємна.

Вже за півгодини прибув наступний поїзд - цього разу з Маріуполя їдуть в столицю демобілізовані артилеристи.

Ті, кого ніхто не зустрів, обіймають один одного - вони повертаються з головним знанням, яке отримали більш як за рік війни. Кажуть, головне, що вони на рідній землі стоять і бачать один одного.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

ВідеоЧетверта хвиля демобілізації повертається із зони АТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: