Після визнання Росією "паспортів" ОРДЛО бойовики вірять у дипломатичні відносини з нею

Дата публікації
Після визнання Росією "паспортів" ОРДЛО бойовики вірять у дипломатичні відносини з нею

Getty Images

Населення на Донбасі не хоче втрачати українське громадянство через перспективу втрати соціальних виплат. 

Після визнання Росією "паспортів" самопроголошених "ЛНР" та "ДНР" в так званих республіках очікують різкого посилення "офіційних зв'язків"  з країною.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його словами, у так званій "адміністрації" обох республік обговорюють навіть можливість встановлення "дипломатичних відносин" з Росією.

Також зазначається, що в останні дні різко збільшилася кількість заяв від населення на отримання "паспортів ЛДНР". Своєю чергою, люди не хочуть, щоб їх позбавляли українського громадянства через перспективу втрати соцвиплат.

"Разом з тим, відзначається поява серед місцевого населення чуток про те, що після визнання РФ "паспортів" "ЛДНР", Україна буде позбавляти їхніх власників українського громадянства (в тому, що всі відповідні бази даних за допомогою хакерів є у Києва, мало хто сумнівається ). Подібна перспектива викликає негативний резонанс, оскільки від наявності громадянства України залежать різні соцвиплати з українського бюджету", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що 18 лютого, у другий день Мюнхенської безпекової конференції, на якій світові лідери закликали Росію до виконання Мінських домовленостей і деескалації конфлікту на Донбасі, прес-служба Кремля повідомила про підписання Володимиром Путіним указу про визнання так званих "паспортів" ОРДЛО.

Президент Петро Порошенко у відповідь заявив, що визнавши "паспорти" "ДНР" та "ЛНР", президент РФ Володимир Путін учергове підтвердив, що окупацією Донбасу керують не бойовики-сепаратисти, а безпосередньо Кремль.  

Визнання Росією документів "ЛНР" та "ДНР" спричинило шквал обурення у світі

Визнання Росією документів "ЛНР" та "ДНР" спричинило шквал обурення у світі

Наступна публікація