Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний бойовик Прилєпін підтвердив, що його батальйон вбивав на Донбасі українців

За словами бойовика, вбиті люди йому нібито не сняться.

Російський письменник, терорист, який на Сході України воював на боці бойовиків, Захар Прилєпін заявив, що від дій його батальйону загинуло найбільше українських бійців на Донбасі. При цьому бойовик переконаний, що "ніхто і ніколи не посадить його до в'язниці".

Про це він розповів в інтерв'ю "Редакции".

Зокрема, бойовик назвав дії свого підрозділу "повним свавіллям". За його словами, рідко, який із донецьких підрозділів "за показниками", міг зрівнятися з тим, що очолював терорист. Прилєпін зауважив, що вбиті люди ночами не приходять до нього.

"Вони лежать у землі, вони просто вбиті. І їх чимало", - сказав він.

Крім того, Прилєпін прокоментував глузування про те, що він "фейковий польовий командир". Жоден польовий командир, за його словами, не мав стільки результатів як він. При цьому, бойовик вважає, що одного разу документи викриють і всі дізнаються, за яким напрямком загинуло найбільше людей: "І там стояв мій батальйон".

Разом з тим, журналіст запитав у Прилєпіна, чи не боїться він того, що "маятник полетить в інший бік" і через опубліковану інформацію йому доведеться постати перед судом. Утім, бойовик переконаний, що "ніхто і ніколи не посадить його до в'язниці".

"Я живу в контексті російської літератури, словесності. Там, де  Державін, Пушкін, Лермонтов і Бестужев-Марлинский. Я там і живу. Мене взагалі ніякі ваші суди не хвилюють. Ніхто ніколи не запроторить мене за ґрати. Я буду приїздити до всіх країн, і все буде у мене добре. Мені нічого не буде взагалі", - заявив терорист.

Прилєпін додав, що він щойно повернуся з Європи і жодних проблем із виїздом до європейських країн у нього немає.

Як повідомлялося, 2017 року проти скандального російського письменника Захара Прилєпіна СБУ відкрила кримінальне провадження за статтями участь у діяльності терористичної організації та фінансування тероризму. До цього російський письменник нібито створив за своєю ініціативою "підрозділ", з яким, зокрема, збирався завоювати всю Україну.

9 липня 2018 року Прилєпін заявив, що йде з посади "заступника командира батальйону армії" "ДНР". За його словами, він має важливіші справи в Росії.

У серпні 2018 року Прилєпіна було додано до "чорного списку" осіб, які загрожують безпеці України.

Відео Масові затримання та надзвичайний стан: "ДНР" лихоманить після підриву Захарченка

Вибухівка здетонувала в момент поминальної вечері Захарченка і оточення за померлим на добу раніше Кобзоном. Тепер у місті затримують цивільних, продовжили комендантську годину, а найближче оточення Захарченка заходилося втікати із самопроголошеної республіки. Ім'я нового голови "ДНР" оголосили вже через три години після вибуху.

Масові затримання та надзвичайний стан: "ДНР" лихоманить після підриву Захарченка

Залиште свій коментар

Вибір редакції